дискомфорт и задържане на урина

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ivo_bs
Posts: 1
Joined: Sun Sep 21, 2014 1:25 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

дискомфорт и задържане на урина

Postby ivo_bs » Sun Sep 21, 2014 2:14 pm

Здравейте от 3 седмици имам проблем и понеже не живея в България а тук посещението на лекар става доста трудно и с чакане реших да пиша тук .
Проблема е следния бях си в България за около 20 дена нямах никакви проблеми с половия орган докато един ден не започна една тъпа болка под главичката . След около два дни реших да си направя васерман за хив и сифилис резултатите бяха отрицателни. След още два дни започнах да уринирам често без болка и без никакъв секрет но винаги щом ходих до малка нужда след 5 10 минути пак ми се ходише и започнах да усещам че явно задържам урина . Прибрах се от българия но уви това продължава. Ходих на лекар не е специалист уролог и т.н. пуснаха ми иследвания за простата хламидия и гонорея и нормална урина за бактерии и микоплазма вс резултати бяха нормални и отрицателни. Сегашните симптоми са следните отново уринирам често но мога да го задържам или просто вече съм свикнал имам едно като боцкане на изхода на уретера отвора когато седя понякога изчезва но в повечето сличаи постоянно ми напоня
Ако реша със сила да искарам урината усещам отново някаква тъпа болка на изхода на уретера. След като уринирам взимам чаша с топла вода потапям главичката и все едно мехура се отпуща и уринирам остатъка . Чакам час за уролог но както вече казах доста се чака . Нямам никакви рани по пениса вс изглежда нормално . Забравих да спомена че като бях в България се къпех доста често 3 пъти на ден и се мих 2 3 пъти с обикновен сапун . Имам болки в лявата страна на кръста но това е от 2 години и лек дискомфорт в левия тестис . Това чакане ме побърква и просто незнам какво да правя и какво може да е този дискомфорт ме вбесява понякога го усещам и в самия канал на пениса но без болки вече съм така 3 седмици . Какво може да е изчетох всякакви видове инфекции и какво ли не но точно тези симптоми никаде не намерих . Моля ако някои има някакво предположение да каже мнение със сигурност имам и др симптоми които не се сещам в момента но може да питате . Отново казвам честа нужда от уриниране задържане на урина без болка и парене леко боцкане щипене на изхода на уретера като цяло дискомфорт в лявата част на пениса ако мога така да го определя .

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: дискомфорт и задържане на урина

Postby Bulgaricus » Sat Jun 06, 2015 10:33 pm

8.6. Запитванията трябва да за изчерпателни и да съдържат, независимо за какво става дума следните параметри: пол, възраст, тегло, височина, познати алергии и други приемани медикаменти, дали пушите и ако да по колко, дали в последно време сте напълнели или отслабнали! Запитвания, без тези параметри могат да останат без отговор, да бъдат заключени или изтрити.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests