информация за гъбички на езика

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

Postby fotografa » Thu Feb 15, 2007 11:13 pm

Ех, как да различим гъбички от един обложен език по интернет? Можеш ли да ни пратиш снимки поне? Езикът е огледало на храносмилателната система и често е обложен с белезникав налеп при язви, гастрити и други.
fotografa
 
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm

Postby Guest » Fri Feb 16, 2007 2:08 pm

извинявайте ако ви притеснявам незнам дали имам проблеми със стомаха когато ям лютеница единствено ме боли иначе нямам проблеми с него както и да е допитвам се до вас защото тук докторите си мислят че пациента е спонсор на аптеките така и не разбрах личния защо не ме изпрати директно на УНГ е като видя че няма ефект лечението му ме изпрати той пък ме препрати към венерически кабинет за да ми изледват езика и май най накрая съм в добри ръце лекарката каза че ще вземе матерял ще види какво ще излезне и тогава ще помисли как да ме лекува тя побесня като видя какво са ми изписвали досега надявам се да ми помогне благодаря за информацията която ми подавате до сега
Guest
 

Postby Guest » Mon Mar 19, 2007 8:13 pm

е няма гъбички няма бактерии и сега какво към какъв специялист да се обърна пак ли към унг проблема не ми се реши положението е пак същото моля да ми кажете към какъв лекар да се обърна
Guest
 

Postby Танина » Mon Mar 19, 2007 8:39 pm

пробвай при гастроентеролог, писали са ти по-горе, че може да е от проблем на храносмилателната система. успех
Танина
 
Posts: 74
Joined: Thu Dec 14, 2006 1:48 am

Postby Guest » Tue Mar 20, 2007 6:54 pm

Танина wrote:пробвай при гастроентеролог, писали са ти по-горе, че може да е от проблем на храносмилателната система. успех

добре следващия е той благодаря но честно казано се съмнявам да е от там защото не съм забелязала да имам проблеми със стомаха но ще отида
Guest
 

Postby fotografa » Sun Mar 25, 2007 9:08 pm

Anonymous wrote:извинявайте ако ви притеснявам незнам дали имам проблеми със стомаха когато ям лютеница единствено ме боли иначе нямам проблеми с него както и да е допитвам се до вас защото тук докторите си мислят че пациента е спонсор на аптеките така и не разбрах личния защо не ме изпрати директно на УНГ е като видя че няма ефект лечението му ме изпрати той пък ме препрати към венерически кабинет за да ми изледват езика и май най накрая съм в добри ръце лекарката каза че ще вземе матерял ще види какво ще излезне и тогава ще помисли как да ме лекува тя побесня като видя какво са ми изписвали досега надявам се да ми помогне благодаря за информацията която ми подавате до сега

Лекарите дерматолози се занмимават с кожа и ЛИГАВИЦИ . А а кто не могат да ти помогнат е редно да те насочат към друг специалист.
fotografa
 
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm

Postby Guest » Wed Apr 18, 2007 1:04 pm

тук просто те остоват на произвола на съдбата добре както и да е аз искам да се оправя въпреки че тук ти трябва да се насочваш ходих на гастроентеролог не ми каза каква ми е диагнозата но тези лекарства който ми изписа са за предотвратяване на язва даде ми и диета и ми каза че ако не помогне ще ми правят изследване за язва а може ли от язва да е това по езика защото на последък взе да ми се подува езика и по ръба на езика ми се отпечатват зъбите имам исухота в гърлото имам чувството че все ме болят сливиците
знам че не сте лекари и по интернет не се определят диагнози но до тук ми помогнахте много със информацията която ми подавате и съм ви изключително благодарна
Guest
 

Postby fotografa » Tue May 01, 2007 7:40 am

А витамини взе ли си?
fotografa
 
Posts: 999
Joined: Thu Mar 23, 2006 8:36 pm

gabichki

Postby Sava75 » Mon Dec 10, 2007 5:43 pm

Здравейте, по темата бих искал да ви кажа, че гъбички (както по кожата, така и в устата или по половите органи) се появяват най-често след употреба на антибиотици. Може да се дължат и на хормонален или имунен дисбаланс. Съществуват много препарати, но трябва да знаете, че всички лекарства имат сериозни странични действия.
Аз съм ползвал Дида - добавка, която ми препоръча моя лекар и съм изключително доволен от нея
Sava75
 

Previous

Return to Форум имам проблем...


Similar topics


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 2 guests