Болка в ходилото, глезена и прасеца

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
BilianaMihailova
Posts: 1
Joined: Thu Jul 11, 2013 9:51 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болка в ходилото, глезена и прасеца

Postby BilianaMihailova » Thu Jul 11, 2013 10:00 am

Здравейте!
Имам проблем,надявам се някой да ме насочи.
Преди няколко месеца получих болка в дясното ходило,сутрин едва тръгвах нормално.Това се получи следствие носене продължително време на много ниски обувки. Не обърнах внимание ,отдадох го на преумора. И болката след време изчезна. Сега от седмица и половина започна отново да боли ,но започна и изтръпване на пръстите и леко подуване. Забелязах и подутина точно на свода, която при натиск боли. Около глезена и върху ходилото няма болка. Отидох при ортопед ,той гледа, гледа и каза, че трябва да отида може би при съдов хирург, защото за него това нищо не значи. Моята лична лекарка твърди, че проблемът не е вени /тя самата страда от разширени вени и е наясно/. Сега чакам час за съдов хирург, защото в моя град са кът. Това, което ме притесни е, че днес докато разхождах домашния любимец, изтръпна и глезена, отиде и към прасеца. Знам, че изтръпването е свързано с нерв, но не ме изпратиха нито на снимка, нито пък казаха нещо за нерв. Та ако някой ме насочи ще съм благодарна. :(

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Моля за съвет...

Postby ptomoff » Sat Sep 14, 2013 10:55 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 55 guests