Въпрос за Хив/Спин

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
wawa
Posts: 3
Joined: Wed Jul 03, 2013 3:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Въпрос за Хив/Спин

Postby wawa » Wed Jul 03, 2013 4:01 pm

Здравейте, момче съм, на 17г, 178см висок и 63 кг. Преди около 25 дни правих необезопасен c*кc с мацка, която не е от най- надеждните. 2 дни след контакта се разболях от обострен тонзилит, ползвах антибиотик и след 2-3 дни всичко отмина. Първоначално не се притесних, защото знам че ако има инфекция с Хив трябва повече време, за да се проявят симптомите. Минаха около 2 седмици и това, което ме притеснява сега е, че точно от 8 дни изпитвам болки в гърлото при преглъщане. Нямам нито температура, нито болки в главата или тялото, просто тази тъпа болка, която сякаш е сама за себе си и не отминава.
Та въпроса ми е има ли от какво да се притеснявам ? :D Мерси предварително !

П.С Сайта ви е уникално полезен, много пъти съм намирал нужните отговори тук. Продължавайте все така ! :)

wawa
Posts: 3
Joined: Wed Jul 03, 2013 3:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Въпрос за Хив/Спин

Postby wawa » Thu Jul 04, 2013 4:19 pm

Някой ще ми даде ли отговор ? :?

wawa
Posts: 3
Joined: Wed Jul 03, 2013 3:47 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Въпрос за Хив/Спин

Postby wawa » Mon Jul 22, 2013 3:21 am

Вижте, нямам как да си направя тест в близките 2 месеца понеже съм в чужбина. Може ли някой да ми даде отговор? Болките отминаха преди около седмица но се притеснявам дали не са били симптом..

Anonimna
Posts: 1
Joined: Fri Aug 09, 2013 7:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Въпрос за Хив/Спин

Postby Anonimna » Fri Aug 09, 2013 7:36 pm

Здравейте, момиче съм на 19 години висока съм 160 и тежа 65 кг...
През месец май имах рисков контакт с моя приятел ( не знам даже дали мога да го нарека контакт и дори рисков, но си сложих муха в главата и от тогава не съм спряла да мисля че съм заразаена с ХИВ) Та... въпросното момче имаше рана на дясната ръка на палеца на пръста, която прокърви, той я изми, но само с вода и започна да ме пипа по гениталите, но с лявата!!! .. Знаете за какво говороя... И така от тогава са се минали точно 73 дни... Не знам как си вкарах това нещо в главата, най-вероятно защото разбрахх че ми е изневерил, но това е друга тема.
На 05.08.2013 г постъпих в болница по повод Фиброаденоми и на двете гърди и по-точно за тяхното оперативно отстраняване... Седмица преди това ми бяха назначени изследвания пълна кръвна картина, урина и изследване за ХИВ...
Когато отидох на 5-ти да постъпвам в болницата получих изследванията от кръвната картина и урината ( всичко си беше в норма) НО много се притесних, защото резултата от изследването за ХИВ НЕ БЕШЕ ТАМ ???
Възможно ли е да съм болна? И ЗАЩО ТОВА ИЗСЛЕДВАНЕ НЕ Е ИЗПРАТЕНО НА ЛЕКУВАЩИЯ ЛЕКАР... Според мен изследването за ХИВ се изпраща само ако е положително... Моля, отговорете ми защото съм много притеснена....

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Въпрос за Хив/Спин

Postby ptomoff » Thu Sep 05, 2013 11:56 pm

Спокойно, в болницата щяха да ти кажат, ако си болна. Ако искаш, има и лаборатории, в които може да се изследваш.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 42 guests