Помощ за разчитане на резултат

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
megity_01
Posts: 1
Joined: Mon Jun 10, 2013 9:56 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Помощ за разчитане на резултат

Postby megity_01 » Mon Jun 10, 2013 10:08 pm

Здравейте, днес ми взимаха кръв за изследване за установяване към какво съм алергична. тъй като втора година имам страшна алергия кихане, сълзене и сърбеж на очите, течащ нос...Много ще съм Ви благодарна, ако някой може да ми разчете резултатите, защото чак след седмица ще мога да отида лекарката ми да ги разчете.
Ако има някакво значение на 22 години съм, 170 висока, 55 килограма. Имам бета таласемия минор, също ако е от значение :)
ИМУНОЛОГИџ-АЛЕРГИИ
Име на теста (изследване) Резултат Единици Референтни стойности Метод
Инхалаторен панел IP6 (трева,плесен, A. tenuis, бреза, билка) 56.1 KU/L < 0.10 /-/ отр. виж приложение
ЕСР (еозинофилен катионен протеин) 42.5 ng/ml <24
Инхалаторен панел IP3 (микрокърлеж,котка,куче,Aspergillus fumigatus) 0.47 KU/L < 0.10 /-/ отр. виж приложение

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Помощ за разчитане на резултат

Postby ptomoff » Wed Jun 12, 2013 10:48 am

За съжаление доста отговори чакат и вероятно няма да може да получите отговор преди Вашето посещение при доктора.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests