Постоянни болки в белите дробове

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
PROTOTYPO
Posts: 2
Joined: Wed May 08, 2013 9:15 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Постоянни болки в белите дробове

Postby PROTOTYPO » Wed May 08, 2013 11:03 am

Здравейте,

На 32 год. съм, висок съм 178, тежа 77 кг. Пушач 10 години и от 3 месеца бивш пушач, общо взето от тогава имам зверски болки в дробовете.
С различна интезивност от почти незабележими до толкова силни, че ме избива студена пот. Два пъти ходя на лекар, правиха ми ренгенова снимка - нищо според ренгенолога. ЕКГ-то също нищо, кръв не са ми вземали, както и на пулмолог не съм ходил (няма направления, имало и по зле от мен според GP). Предложи ми някакъв пулмолог на частна практика но сумата за преглед ми се стори доста солена (но явно ще се ходи). Както и да е сега през празниците се натоварих малко повече (катерих един водопад) и изкашлах доста кръв. Отново ходих на лекар но пак получих същия отговор - "няма проблем много хора са така". Кофти е, че баща ми почина от рак на белите дробове преди две години а не е бил пушач. За мен не ми се мисли какво може да е вече ...
В най-лошия случай само няколко заема и вдовица ще оставя :lol:
Но ще съм благодарен на съвет, препоръка или каквото и да е все в помощ ще ми е.

PROTOTYPO
Posts: 2
Joined: Wed May 08, 2013 9:15 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Постоянни болки в белите дробове

Postby PROTOTYPO » Wed May 08, 2013 10:28 pm

P.S. Споделих с жената... грешка утре ме напуска.
Явно само няколко заема ще останат след мен.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 73 guests