Много пъпки по лицето на бебе

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
galinka_92
Posts: 1
Joined: Mon Nov 26, 2012 2:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Много пъпки по лицето на бебе

Postby galinka_92 » Mon Nov 26, 2012 3:17 pm

Здравейте,
Имам син,на 28 дни е, проблемът е ,че се роди с много пъпки по цялото тяло,по личицето,в болницата не му обурнаха внимание и след изписването ни като го видя педиатърът каза,че е стафилококна инфекция.От 4 ден до сега тези пъпки те минават.Третирам ги с бани с Триклобактер и ги туширам с пиоктанин,по нареждане на педиатъра,но едни се махат други излизат,а това много ме притеснява.Поисках да му направим изслдвания,но отговорът беше,че е невъзмо понеже няма как да се вземе секрет от пъпките,не били толкова големи и не било необходимо да пие антибиотици.Ще ви бъда много благодарна,ако ми дадете съвет как да постъпя и ако е необходимо да го заведа при някой специалист

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем с Кожна инфекция .

Postby Bulgaricus » Mon Nov 26, 2012 10:49 pm

Трябва да се вземе секрет от пъпка, да се направи на него посявка и на тази посявка антибиограма с антибиотици, подходящи за бебе. Няма място за дискусия. Няма алтернативи. Изчакайте някоя пъпка да има секрет и така отидете до лаборатория. Струва от 15 до 25 лв без направление.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests