Главоболие от година

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Strudy
Posts: 1
Joined: Wed Mar 27, 2013 10:52 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Главоболие от година

Postby Strudy » Wed Mar 27, 2013 11:34 pm

Здравейте. Аз съм момче на 15 години и съм около 1.80 висок и около 65 килограма. Мен ме оперираха от кисти на сфеноидалния синус. Преди операцията имах силно главоболие в тила лежах в болницата и след като ме изписаха от болницата главоболието беше отминало. След това направих ЯМР казаха ,че имам кисти в синусите всичко друго е в норма. Оперираха ме за да изчистят тези кисти от сфеноидалния синус. Един месец след операцията главоболието отмина ,но температурата ми стой 37.1 или 37.2 непостоянна.. Преди месец главоболието отново започна ходех правеха ми скенер на синусите и казаха ,че всичко е както трябва. Ходех на невролог правеха ми ЕЕГ казаха ,че всичко е в норма. Но имам температура 37.1-2 и главоболието в тила пак се появи.
Също така съм забелязал ,че главоболието се засилва или започва при маструбиране... Не знам дали има нещо общо.
Какво да правя ? Моля ви помогнете.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests