Кондиломи - докога?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Elica25
Posts: 1
Joined: Sat Mar 23, 2013 10:15 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Кондиломи - докога?

Postby Elica25 » Sat Mar 23, 2013 10:26 pm

Здравейте, имам кондиломи вече 1,5г. пих 8м. Изопренозин, мазах се с кондулин, алдара и още едно (някаква киселина беше за локално приложение) после Coriolus до момента....файда няма, а всички лекарства ми бяха предписани. Имам HPV тип 6, обиколих много доктори толкова пари и нерви потроших, а не съм по-добре....Като се мажа изчезват най-много за седмица и после се появяват пак, вече съм на границата да се побъркам...Нямам вече нито нерви, нито средства; по принцип те нервите ми не са добре, имам безсъние, често главоболие, изморена съм, раздразнителна има дни в които нищо не мога да свърша като хората и да се концентрирам; лекуваха ме 2 пъти от депресия с Ципралекс - първият път 6м., година след това го пих само 4м. и спрях защото не се чувствах по-добре. Ще изчезнат ли някъде, има ли лечение, какво да правя - всеки доктор различно казва....
На 29г., 157см., 50кг., в момента пия Coriolus 4-ти месец 2 пъти по 2 капсули.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Кондиломи - докога?

Postby Bulgaricus » Thu Apr 04, 2013 9:53 pm

А къде са кондиломите?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests