Парене при уриниране .

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
1vo000
Posts: 1
Joined: Mon Mar 11, 2013 9:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Парене при уриниране .

Postby 1vo000 » Mon Mar 11, 2013 9:27 pm

Здравейте. Мъж на 24години . От известно време чувствам парене при уриниране . Личната лекарка ми пусна кръв и урина , и каза че ми няма нищо.
На кръвните изследвания нямам завишени или занижени стойности. На урината има 2 неща които ме притесняват . На едното поле пише "слуз" , а на другото левкоцитите са 5-6 , при референтни стойности 4 . Главно сутрин изпитвам неприятното чувство .
Благодаря предварително :)

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Парене при уриниране .

Postby ptomoff » Sun Mar 31, 2013 1:12 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

Aко имате възможност сканирайте/снимайте резултатите и ги качете в отговора си.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests