голям проблем пикочна полова система

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Fighter
Posts: 1
Joined: Wed Feb 06, 2013 2:38 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

голям проблем пикочна полова система

Postby Fighter » Wed Feb 06, 2013 2:57 pm

Моля за помощ към Bulgaricus.
на 45 години съм 130кг 192см София
Имам проблем в пиконо полова система отчаян съм и търся помощ.Бях на tavanic 20дни и Сумамед при неизснена картина за хланиална инфекция и други бактерии.
В момента имам сериозни болки в бъбреците и вдигам високо кръвно през вечер 180 на 110 и силни болки в ставите и кръста.последната такава криза ми беше 2009г
тогова ми откриха е.коли.Къде да се лекувам и какви изследвания да си направа.Ходих в АНАСТА 2012г и ми откриха висок титер стафилококи но не се доверих на техните ваксини.благодаря ви за вниманието очаквам скорошен отговор

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: голям проблем пикочна полова система

Postby Bulgaricus » Sun Feb 10, 2013 3:00 pm

Здравейте,

от кога сте в това състояние, какви изследвания са правени до момента, от кога вдигате кръвно точно, имате ли повишена телесна температура? Кой Ви постави тази диагноза за инфекция и въз основа на какви изследвания?

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests