Хив/Спин

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cveticveti
Posts: 6
Joined: Tue Jan 01, 2013 10:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Хив/Спин

Postby cveticveti » Wed Jan 02, 2013 9:20 pm

Здравейте аз съм жена на 26 г тежа 55 кг висока 161 см .Много съм уплашена и ще се опитам да бъда кратка.Началото на октомври правих орален c*кc на мъж след 17 дена почнаха да ме болят мускулите и ставите ,а седмица след това дойдоха и други оплаквания температура до 37.3 в продължение на 2-3 седмици-само през деня от 10-11 ч до към 17-18 ч ,разстройство на няколко пъти също и повръщане гадене от време на време.Като страното е ,че след това всичко уж спря ,но пак започна да се проявява от време на време пак периодично гадене, пак такава температура болки в мускули ,които се местят и се засилват и отслабват,а от 1 седмица имам и подут лимфен възел на врата и през цялото това време нямам апетит изобщо и отслабнах.Няколко пъти имах и изпотявания.правих тестове на 31-ри 62 и 86 ден отрицателни, но имам информация от няколко места,че тези тестове тазгодишните бързите не били качествени и показвали неточни резултати.та утре ще правя Елайза.Искам да ви питам за вашето мнение може ли да е хив според вас и какво мислите за тестовете.Може ли симптомите да са такива и така периодично да се проявяват толкова дълго.Благодаря!

cveticveti
Posts: 6
Joined: Tue Jan 01, 2013 10:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Хив

Postby cveticveti » Thu Jan 03, 2013 6:06 pm

Моля ви някой да каже какво мисли по въпроса .

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Хив

Postby Bulgaricus » Thu Jan 03, 2013 10:09 pm

Здравейте!

НЕ. ХИВ не може да е. Има латентен период, не се появява тежка симптоматика толкова рано.

По-вероятна е бактериална причина, като зачитаме и ставните Ви симптоми. Може и грипален инфект да е.

Прави се посявка на гърлен секрет с антибиограма и като излезе резултатът се приема антибиотик, според него. Така, както си описвате симптомите е вероятно да Ви трябва антибиотик, но имате време да си направите посявка и да изчаката да видите на нея кой ще е правилният антибиотик. Ако е грипален инфект само ще чакате и толкова.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

In_need
Posts: 2
Joined: Fri Feb 22, 2013 12:55 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Хив

Postby In_need » Fri Feb 22, 2013 1:12 pm

Здравейте, аз съм М, 24 г., 185 см., 78 кг. Преди около 10 дни правих c*кc с човек, който впоследствие разбрах, че може и да е ХИВ позитивен. Изпозвахме презервативи, разбира се, но от 2-3 дни имам диария, като интересното е, че се проявява през деня, т.е. когато спя нямам проблем, не се събуждам и не ме боли корем. Малко съм се паникьосал и може и да е параноя, но може ли, моля ви , някой да сподели дали това би могло да е симптом на първична инфекция?!

Много благодаря предварително и оценявам, че има такива места, където хората няма да те гледат буквално като "извънземен", а се опитват да помогнат!!!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Хив/Спин

Postby Bulgaricus » Sat Mar 09, 2013 11:54 pm

Здравейте,

от мъжки или от женки пол бе патньорът Ви? Питам, защото има значение.
Правихте ли си тест за ХИВ в лаборатория? Трябва след един, шест и дванадесет месеца да го повторите.
На този етап вече е късно да приемате коктейли и т.н.
Не, за първична инфекция не можем да говорим.
Трябва да се направи проба в лаборатория, но и Вие трябва да си правите тестовете по посочения от мен алгоритъм.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

cveticveti
Posts: 6
Joined: Tue Jan 01, 2013 10:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Хив/Спин

Postby cveticveti » Tue Jun 04, 2013 9:02 pm

Здравейте пак съм аз.Вече са минали 8 месеца от рисковия контакт ,а аз продължавам да не съм добре.В момента ми продължават болките по мускулите,имам главоболие,отпадналост,нямам апетит,гади ми се и имам понякога изпотяване.От всички симптоми изчезнаха само температурата и диарията.Само да добавя ,че тестовете след 3-ти и 6-ти месец са отрицателни.Дали може да е Хив симптоми 8 месеца да имам и има ли нужда от още тестове.Благодаря ви!

cveticveti
Posts: 6
Joined: Tue Jan 01, 2013 10:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Хив/Спин

Postby cveticveti » Fri Jun 07, 2013 4:52 pm

Моля ви някой да каже какво мисли по въпроса вече ще се побъркам!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Хив/Спин

Postby ptomoff » Wed Jun 12, 2013 10:52 am

Вие направихте ли точно това, което Ви е написал Булгарикус точно преди двете Ви мнения?

cveticveti
Posts: 6
Joined: Tue Jan 01, 2013 10:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Хив/Спин

Postby cveticveti » Tue Sep 10, 2013 6:43 pm

Здравейте отново не съм правила това ,което ми казахте защото личната ми лекарка не ми обръща никакво внимание напоследък иначе и го споменах.Иначе промяна няма оплакванията ми продължават и се задълбочават още повече.Последния ми тест за ХИВ е почти 11 месеца след контакта Елайза-отрицателен.Да ви питам има ли вариант при ХИВ да не се образуват антителата или да закъснеят във времето и ако да то до колко време гледам,че пишете тестове и след 12 месеца.А повече от 12 може ли.Вече ще се побъркам и като добавим и това ,че не съм добре здравословно.Ще съм ви благодарна.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests