Червено петно по ръба на главичката

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
niki333
Posts: 5
Joined: Mon Dec 17, 2012 9:32 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Червено петно по ръба на главичката

Postby niki333 » Sun Dec 30, 2012 2:27 am

Здравейте,
пак съм аз,но пиша в друга тема,за да не се получава спам в предната.
Значи преди около един месец ми излезе някакво червено петно по ръба на главичката от лявата страна.
На следващия ден звъннах на личния ми лекар по телефона и ми каза да се мажа с Клотримазол една седмица и ако не ми мине да отида за направление за дерматолог.
След една седмица петното се беше успокоило наистина много,но все пак не ми беше минало и отидох на дерматолог.
Жената ми каза да се мажа още няколко дена и да го оставя намира.
Петното изчезна,но се появиха 3-4 точици отново червени (една по ръба на главичката само,че от дясната страна и една от долната част на ръба,другата е на вътрешната част на кожичката и една от горната дясна част на главичката),нямам абсолютно никакъв сърбеж,болка,парене,дискомфорт,сегма,миризма или нещо др. просто си ги имам.
Ходих 2-ри път на лекар и жената ми каза,че е нормално и да не се притеснявам,да ги оставя на мира (но това което ме гризе отвътре е,че не ми каза какво са,но едва ли е нещо страшно (гъбичка или бактерия),защото ако беше така щеше да ми каже)
От време на време се появяват и едни като "черти" отново червени и изчезват след 1-2 часа,но вече ги нямам тези черти.
Въпроса ми е дали това са гъбички или бактерии,или са нормални аномалии на пениса в резултат от пубертета(например пигментацията на пениса) или са някакви гъбички или бактерии(баланит,кандидоза)?
Но според мен отписвам варианта за баланит,кандидоза или други гъбички,защото никога не съм имал симптомите както казах по-горе(сърбеж,болка,парене,дискомфорт,сегма,миризма или нещи др.)Според мен това са нормални аномалии на пениса,защото и дерматолога ми каза,че не е нищо обезпокоително и ми каза да ги оставя намира.Но искам да чуя и вашето мнение.

П.С. Преди да ми се появят пиех антибиотик заради кашлица.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Питане!Моля помощ

Postby Bulgaricus » Thu Jan 03, 2013 9:53 pm

Здравейте!

Много често след прием на антибиотик се появява гъбична инфекция. Става дума за нормално усложнение. За да се изясни за какво иде рез би трябвало да се направи посявка и антибиограма при кой да е лекар, за да се знае какво да Ви се предпише, преди да приемате или да се мажете с лекарства.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests