Ежедневни болки в корема

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
mimz6
Posts: 1
Joined: Thu Dec 13, 2012 9:44 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ежедневни болки в корема

Postby mimz6 » Thu Dec 13, 2012 10:08 pm

Здравейте,искам да Ви помоля за мнение относно проблема ми понеже не съм доволна от гастроентерологът,който ме прегледа.
Започвам от самото начало.в края на това лято коремът ми започна да къркори по-често от нормалното.
Мислех си,че е нещо временно и не му обърнах внимание.Септември заминах да уча в чужбина и от средата на октоври първо ми се появиха страшно много газове,а после започна и поне веднъж седмично да ме боли около пъпа.Къркоренето и газовете си продължиха.Мислех че може да е от храната,спрях яйца и ядях само неща които аз съм сготвила (ориз,картофи,макарони,пиле на фурна).Болките дори зачестиха.През ноември дори имах нещо като кризи и две нощи с много силни болки-все едно нещо ми се раздува корема.Освен това имах постоянна тежест след ядене,киселини,връщане на цели парчета храна в устата.стомахът ми също е нередовен-често имам и леко разтройство.Освен това локите вече са на доста места-под пъпа,ниско долу в ляво и понякога близо до пъпа в дясно.
Онзи ден се прибрах и отидох при личния лекар.Тя ме прегледа,даде ми направление за гастроентеролог,каза ми в коя болница да отида и че вероятно ще трябва да остана н,колко дни там,за да ми направят всички изследвания.
Няма да коментирам професионализма и отношението на лекарката,на която попаднах.Изслуша ме,направи ми ехография и каза че според нея всичко идва от противозачатъчните,които дори не ги пия от вече месец насам.Не ми обясни нищо друго освен да не ям мазно,пържено и шоколад и да пия Цинарикс.След една седмица да съм отидела пак.
Може ли да ме посъветвате дали това е адекватно лечение,защото на 3 Януари отново заминавам и се притеснявам проблемът да не остане,защото в чужбина е сложно да отидеш при специалист.
Благодаря Ви предварително.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Ежедневни болки в корема

Postby ptomoff » Wed Dec 19, 2012 11:44 am

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 181 guests