Имам нужда от помощ

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Angelova91
Posts: 1
Joined: Wed Aug 29, 2012 11:59 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Имам нужда от помощ

Postby Angelova91 » Wed Aug 29, 2012 12:20 pm

Здравейте,

На 21 години съм, ръст -155, тегло - 49кг. Проблемите ми започнаха от месец март тази година, без да съм имала предходни заболявания и оплаквания, получих световъртеж и изтръпване на десни крайници. След консултация с невролог бях хоспитализирана - направени ми бяха редица изследвания, при ЕЕГ се установи пароксизмална активност с начало в лява темпорална област, всички други изследвания - кръвна картина, КТ на глава и пр. бяха нормални. След месец направих ЯМР на глава, заключението на което е - находки с неспецифичен характер, предполагащи широка диференциална диагноза, могат да се разглеждат като промени от демиелинизиращ процес.В ДД отношение васкулит. Два месеца по-късно беше повторен ЯМР - нормална мозъчна ноходка, беше ми взето ликворно излзследване - в норма, антифосфолипидни и антикардиолипинови антитела - новма, ликворна електрофореза - няма данни за олигоклоналност, вирусно иследване ликвор - отрицателен за ХСБ, СМБ, ЕБВ. Направени ми бяха и ЗЕП - в границите на нормата двустранно, ССЕП в границите на нормата. При консултация с психолог се установи - трвеожно-депресивен синдром. Оплакванията ми продължават, имам болки в кръста, стигащи до крака, усещане за мравучкане по гърба, понякога ми изтръпва лицето или главата. Не зная какво да правя вече, към кого да се обърна. Казаха ми, че нямам нужда от повече изследвания, но живея в постоянен страх, хората вече гледат на мен сякаш преигравам и си внушавам, а оплакванията ми не спират, от месеци не съм имала ден, в който да се чувствам напълно добре. Не зная дали може да се дължи на стрес и самовнушение наистина, не се чувствам добре, чувствам, че нещо с мене не е наред, но заради отношението към мене на близките започвам да си мисля, че наистина не съм нормална и тези неща не съществуват. Моля ви, дайте ми съвет към кого да се обърна, дали е необходимо да правя други изследвания...

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Имам нужда от помощ

Postby Bulgaricus » Sat Oct 06, 2012 10:56 pm

Актуален ли е още проблемът?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests