Въпрос относно главоболие и обрив

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
flower88
Posts: 3
Joined: Sat May 26, 2012 3:13 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Въпрос относно главоболие и обрив

Postby flower88 » Thu Aug 16, 2012 4:40 pm

Здравейте след като прекарах остра уртикария (не знам дали има връзка) започна едно страшно несвойствено главоболие, като обривите не бяха отшумели. След два дена се поуспокои, но ми остана болка по самият скалп..не на определено мястото, но болката се движи навсякъде по него, т.е. в различен момент ме боли на различно място. Много е неприятно..като реша да се подпра на стената и имам болка сякаш съм се ударила. Посетих много лекари-невролози, с извинение всички ме гледат "умно" и ми изписват успокоителни. Направих си ЯМР на глава и гръбначен стълб- всичко е нормално. ЕМГ показа радикулерни промени на прешлени в шийния отдел и аналогични такива в поясната област.Ако има някой препатил от подобно чудо да помага, че и други болежки имам, съм само на 23..поне от една да се освободя.

Благодаря, бъдете здрави

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Имам въпрос

Postby Bulgaricus » Sat Oct 06, 2012 10:55 pm

Актуален ли е още проблемът? Моля, също така посочете ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests