Съвет за обрив, около опашката

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
chinchilla
Posts: 1
Joined: Thu Aug 09, 2012 6:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Съвет за обрив, около опашката

Postby chinchilla » Thu Aug 09, 2012 6:20 pm

Здравейте, доста изчетох но не намерих конкретен отговор на въпроса си. Първо да спомена, че ще отида и на лекар, но сега ми е невъзможно, защото в тази криза парите стигат само за най нужното, а заплата ще взема след 12 дни. Да си призная, преврърнал съм се в хипохондрик, колкото повече чета, толкова повече си внушавам, че съм болен от дадената болест. В случая сега, преди около два месеца ми излезе външен хемороид. Веднага започнах да го мажа с Масту, но на 6-7 ден, след като нямаше подобрение, смених мехлема с Проктогливенол. Прибра се за 4 дни, но успоредно с хемороида,над ануса се появи един обрив, който не ме боли, но ме сърби невероятно много.Така го чеша несъзнателно, че се е стигало до кръв. Усещам го като едно зачервено петно с малки пъпчици. Мажех и него по инерция с проктогливенол, но за разлика от хемороида, този обрив, освен че не мина, ами се усили. Последните три дни го мазах (по съвет на позната) с бебешки крем,но никакво подобрение. На приятелката ми майка и ,ми донесе вчера крем здраве и ми каза да мажа обилно, като постанови майчинско мнение, подсякъл съм се бил.Когато намажа с този крем, сърбежите спират, но не виждам никакво подобрение. Искам да кажа, че по-миналата нощ, така се дръгнах като маймуна, че се орбазува раничка и в момента освен, че сърби ужасно, и започна да дразни. Работя пред компютър в кол център, днес се заговорихме с шефа ми и той ми каза ,че това може да е киста на опашката. Къде ли и каза за тая киста.... Сега съм си внушил, че това е киста, от което следва и въпроса ми: Сърби ли кистата, или напарво боли ? Сърбежите, които имам са по-зле от болка, така никога не ме е сърбяло. Приятелката ми погледна снощи и ми каза, че са пъпчици ,които са се възпалили от чесането. Няма гной и не болят, не са твърди. Е в момента ме боли като седя, но това го отдавам на разраняването. Болката е като от разранена пъпка. Другото, което ми прави впечатление е , че когато се подмия, сърбежите утихват за около 2-3 часа. На лекар нямам възможност да отида преди 20-23 август, тогава ни дават заплатите. Бихте ли ме посъветвали какво да направя и как да закърпя положението до тогава?

На 34 години съм, 178 висок 95 тежа. В момента се мажа с крем здраве ,принципно приемам само Беналгин за вигрената си и Пробитор за стомаха.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Съвет за обрив, около опашката

Postby Bulgaricus » Sat Oct 06, 2012 10:54 pm

Актуален ли е още проблемът?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests