Болка в гърдите

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
glezlatinka
Posts: 3
Joined: Fri Jun 01, 2012 7:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болка в гърдите

Postby glezlatinka » Fri Jun 01, 2012 8:02 pm

На 21 години съм,170 см.58кг,пушачка съм.От извество време имам леки болки в гърдите.на моменти е леки бодежи..Боли ме главно когато съм седнала или легнала.При движение или упражнения не ми създава проблеми,не ме боли и като двишвам..нямам кашлица..нищо ..просто болки в гърдите.Исках да попитам това на какво може да се дължи?Дали е проблем с белите дробове?Другата седмица ще отида на специалист,но исках да попитам за възможни причини за болките.Също така да кажа че от 2 години насам голяма част от деня прекаврам пред компютъра и не се движа много(което е време да променя)и четох че болките в гърдите може да се дължат на неправилна стойка и малко дижение,също понякога усещам болки в гърба..дали е възможно от това да ме боли..Благодаря

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Болка в гърдите

Postby Bulgaricus » Sat Jun 02, 2012 12:18 pm

Здравейте!

Къде точно са болките? Приемате ли някакви медикаменти? От колко време пушите и по колко цигари на ден?

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

glezlatinka
Posts: 3
Joined: Fri Jun 01, 2012 7:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Болка в гърдите

Postby glezlatinka » Sat Jun 02, 2012 5:17 pm

Ами как да кажа,болките са в гърдите и е различно ..сякаш самите гърди,после пък по в средата ..иначе пуша от 4 години,и някъде по 10 цигари..възможно ли е да проблема да е с белите дробове..?защото други оплаквания нямам

-- Sat Jun 02, 2012 5:18 pm --

забравих да кажа-не никакви медикаменти не приемам

-- Sat Jun 02, 2012 5:56 pm --

всъщност болките ги усещам в ребрата на гръдния кош,защото ако леко натисна с ръка и ме заболява,или когато съм легнала на една страна и като стана и се изпъна и ме боли..

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Болка в гърдите

Postby Bulgaricus » Mon Jun 04, 2012 10:32 pm

Вероятно проблемът Ви е костен, но белодробен лекар трябва да Ви прегледа, за да се изключат някои усложнения. Симпомите са типични за възпаления на капсулите между ребрата и слънчевата кост. Те преминават от само себе си, но трябва да Ви прегледа специалист.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

glezlatinka
Posts: 3
Joined: Fri Jun 01, 2012 7:53 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Болка в гърдите

Postby glezlatinka » Tue Jun 05, 2012 9:30 am

Благодаря Ви!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests