Проблем с Кожна инфекция .

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
me4oka
Posts: 5
Joined: Wed May 30, 2012 5:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем с Кожна инфекция .

Postby me4oka » Wed May 30, 2012 6:36 pm

Здравейте,търсих в интернет решение на моя проблем и случайно попаднах на вашия форум и реших да ви пиша.
На 35 години съм 1,85 висок 110 кг .Проблема ми започна към 2004 година когато на главичката на половия член ми се появиха едни червени петна.Ходих при много кожни лекари проблема ми не се оправи,Нямам сърбеж ,парене или странични ефекти само червени петна които от време на време изчезват и после пак се появяват.Наскоро пак реших да се заема с тяхното лечение и диагноза понеже преди 1 година ми се появиха гъбички на ноктите на краката и ръцете и някакви други червени обриви по тестисите при които имам сърбеж .
До сега гъбичките на ноктите не се оправиха, а тези обриви червени на петна по тестисите ги лекувах с много кремове изчезваха за 2,3 седмици и пак се появават вече за 5 път.През декември имах Кандида ,лекувах се правих си след лечението излседвания при което няма наличие.Съпругата ми си прави преди седмица и тя няма.Така пих много лекарства от които никое не помогна.
Ходих при доцент Г. (Венеролог и Кожни болести) в София,,тя каза че имам кандида,херпес и кондиломи.Кондиломите изгорихме с азот.Лекарствата които предписа са Aciclovir AL 200 mg,мазане с Дактакорт,след тези хапчета почнах да пия Миконафин 250 мг които вече пия месец и половина и още толкова трябва да ги пия ,Крем Zinalfat, i krem Ломексин,Нито петната в момента са изчезнали нито сърбежа а вчера видях че и на 2 други нокъта на краката ми излизат гъбички (Нокътя почервенява и става сух после).За Ноктите позлвах 4 месеца Nailner (писалката)не ми помогна,след нея лечение с Екзодерил разтвор пак без ефект.Преди 1 седмица когато жена ми ходи на гинеколог и предписаха Фасажин и на мен,Изпих 4 капсули наведнъж и след 2 дена пак продължих с Миконафина по 1 таблекта дневно.Преди 4 години си правих изследване за албиканис където ми бъркаха вътре в канала на пениса и беше отрицателно.
Лекувал съм се с много кремове,(Ламизил,Клотримазол,Тридерм,Дактакорт.и още един крем синя тубичка но не се сещам как се казваше).Също така нямам имунизации от малък понеже като бебе съм има Пиелонефрит нещо на бъбреците(Водели са ме под код 104).Всяка година си правя изследвания които са добри само хелостерола ми е покачен.Искам да спомена че на година по 2,3 пъти пия антибиотик за простудни заболявания понеже чух че и от тях може да се появят гъбички,Хепатит А имах 2000 година.Също така искам да спомена че се потя много.СКоро си правих изследвания на щитовидната жлеза които са отрицателни,дъщо така за диабет също отрицателни,чернодробни излседвания си правих преди седмица които са добри.
Друго не се сещам,Ако не се оправя до месец и половина след като свърши лечението ми с миконафина смятам да прибегна да някои знахар или бабини девитини ,хомеопатия.
Благодаря предварително
Поздрави

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем с Кожна инфекция .

Postby Bulgaricus » Wed May 30, 2012 7:42 pm

А какъв е въпросът не разбрах?

Как се храните: с какво и колко редовно?

Правена ли я посявка и ако да на коя област и кога?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

me4oka
Posts: 5
Joined: Wed May 30, 2012 5:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем с Кожна инфекция .

Postby me4oka » Wed May 30, 2012 9:55 pm

Въпроса ми е дали можете да ми помогнете с диагноза или с някакъв съвет как да се отърва от тези проблеми.Последната посявка е правена февруари и е взета от главата на пениса .също така тогава си направих и за млечица посявка от езика и отзад устните.Сутрин рядко закусвам.мъча се да пазЯ диета.да не ям сладко и мазно.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем с Кожна инфекция .

Postby Bulgaricus » Wed May 30, 2012 10:53 pm

А колко често се къпете. Долу-горе от какво се състои храната Ви?

Това са уточняващи въпроси, защото проблемът Ви няма бърз отговор.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

me4oka
Posts: 5
Joined: Wed May 30, 2012 5:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем с Кожна инфекция .

Postby me4oka » Wed May 30, 2012 11:15 pm

Минимум 1 път на ден се къпя лятото по 2 .от 2 месеца използвам интимен душ гел с друго PH.Преди това пробвах само с бебешки сапуни но нез ефект.Изварях си чорапите ,бельото също.Храната ми преди беше безразборна но без месо несядам да се храня.Сега от 4 месеца смея да твърдя че съм на диета заради високия холестерол.мазно не ям ,захар избяхвам,предимно се храня с пилешко,зеленчуци и малко свинско .Ходя на фитнес от 4 месеца като тренирам за отслабване и вече съм свалил 3 кг.алкохол не съм пил от 2 месеца ,само бира си позволявам.Мислехме че е алергия,пих хапчета но без ефект.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем с Кожна инфекция .

Postby Bulgaricus » Sat Jun 02, 2012 11:46 am

Здравейте!

Да, за съжаление имате комбинация от много заболявания, всяко от които само по себе си не е лесно за лекуване, а в комбинация още по-трудно.
Пиелонефрит, хепатит А, адипозитас, микотична инфекция, херпес, поне една бактериална инфекция. Провежданите лечения са и по мое мнение правилни. Антибиотиците често водят до гъбична инфекция, но те са единственото лечение за някои проблеми и нямат алтернатива.
Трябва да продължите вече провежданите лечения. За съжаление няма друг съвет.
Добре е обаче повече никога да не приемате антибиотик, без да имате правена антибиограма, защото с тази гъбична инфеция трябва да Ви лекуват целево, а не „широкоспектърно“. Другият основен проблем е наднорменото тегло: пациенти с наднормено тегло имат пъти по-често други здравословни проблеми. След като го намалите до БМИ от 26 и голяма част от проблемите ще изчезнат. Потенето или е в следствие на наднорменото тегло, или ако е свързано с уморяване със сърдечно-съдовата система. Друга възможна причина са медикаменти, които имат действие върху нервната система.
Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

me4oka
Posts: 5
Joined: Wed May 30, 2012 5:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем с Кожна инфекция .

Postby me4oka » Sat Jun 02, 2012 7:16 pm

Благодаря за отговора.Да попитам БМИ до 26 какво означава?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем с Кожна инфекция .

Postby Bulgaricus » Mon Jun 04, 2012 10:36 pm

БМИ е Body Mass Index. Можете да прочетете за него тук: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0% ... 1%81%D0%B0.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

me4oka
Posts: 5
Joined: Wed May 30, 2012 5:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем с Кожна инфекция .

Postby me4oka » Fri Mar 22, 2013 12:33 am

Здравейте,ПАК ВИ ПИША ПОНЕЖЕ проблема ми не се реши.преди 10 дена ходих при друга кожна лекарка,правих си еякулат (всичко наред с тези изследвания) и излседвания за Chlamydilia ,излезе мало повишено ниво на изследването за Chlamydiatrach. IGG 1,52 като пише че над 1.1 е положително.Лекарката ми предписа SUmamed po 1000 mg 1 път седмично за период от 3 седмици,Zenaro 5 мг по една таблетка сутрин и Atarax 25 mg вечер по една,вече изпил 2 рия прием на СУмамед и 10 дена от другите хачета.предписа ми и крем за тестисите и главичката Nachtkerzen Intensiv-Salbe но от тоя крем нямам подобрение даже по лошо почва да ми пари на тестисите,които са станали целите в обриви и ме сърби доста по вече.Утре трябва да и се обадя за консултация понеже съм далеч от нея.Някой няма ли инфо как да си помогна?Вече година и половина не мога да ги махна тези обриви по тестисите.Предните месеци се появяваха,мажех ги с дактакорт минаваха и след 1 месец пак идваха но сега вече 3 седмици се влошават и тръгват по члена ми от горе...Просто незнам какво става.Гъбичките на краката ми замряха само на по 1 нокът имам но мисля че минават.мажа ги с лак Polinail Предписан от същата докторка.Моля за съвет.Мога ли да си правя компреси от лайка или каквото и да е за да ги махна тези обриви по тестисите,По главичката пак се засилиха но пък нямам там сърбеж,течение нито странични ефекти.
Моля помогнете ми ...на 36 години съм,за тези 3 седмици почнах нова работа и бях много притеснен,свалих 7 килограма.сега съм 103.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем с Кожна инфекция .

Postby Bulgaricus » Thu Apr 04, 2013 9:51 pm

Първо поздравления за седемте килограма! Това са много добри новини.

Вие първо трябва да си пиете лекарствата и да кажете как е преминало лечението.

Второ, не си спомням вече, дали пиехте бавнодействащо витамин С по 300 мг с цинк?
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests