Странен обрив в основата на пениса???

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
dmb007
Posts: 3
Joined: Wed May 09, 2012 2:55 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Странен обрив в основата на пениса???

Postby dmb007 » Wed May 09, 2012 3:06 pm

Здравейте, на 24г. съм висок съм 180см. тежа 75кг. преди два дни забелязах странен обрив в основата на пениса ми. Едни такива червени петънца които се лющят. За последно съм правил c*кc преди околко 7дни, като използвах презерватив. Как да се лекувам, какво според вас е това, качвам и една снимка.
Attachments
up Resized.jpg
(146.9 KiB) Not downloaded yet

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Странен обрив в основата на пениса???

Postby Bulgaricus » Fri May 11, 2012 5:29 pm

Здравейте!

Официалната процедура е: кожен лекар - посявка - резултат - лечение в зависимост от резултата. Прилича на автоимунен проблем и вероятно ще се предпише силен кортизонен крем или просто ще се изчака и ще Ви мине от самосебе си, но поради половият контакт не може да се изключи инфекциозна причина и ще е добре да се направи посявка.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

dmb007
Posts: 3
Joined: Wed May 09, 2012 2:55 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Странен обрив в основата на пениса???

Postby dmb007 » Sat May 12, 2012 2:24 am

Ако причината е инфекциозна с какви медикаменти се лекува и дали е заразно?
Качвам една снимка от днес след къпане, мисля че има някаква промяна. Мазах се с един Клотримазол, но ефект нямаше. Някой имал ли е нещо подобно нито ме сърби нито ме боли. Просто червени петънца, на светлина изглеждат едни такива по лъскави от останалата кажа и лесно се различават. Ако не ги мажа с крем на сутринта започват да се лющят. Досега никога не ми се е появявало нещо подобно. Мисля, че е в следствие на това, че правих c*кc с едно момиче използвах презерватив и май затова е само в основата, поне аз така си го обяснявам, другаде нямам. То с тия болести човек вече с найлонов костюм трябва да прави c*кc.
Ще съм благодарен на всеки, който сподели своето мнение.
Attachments
12 Resized.jpg
(126.27 KiB) Not downloaded yet

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Странен обрив в основата на пениса???

Postby ptomoff » Mon May 14, 2012 9:48 am


dmb007
Posts: 3
Joined: Wed May 09, 2012 2:55 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Странен обрив в основата на пениса???

Postby dmb007 » Tue May 15, 2012 11:21 pm

Всичко изчезна за няколко дни. Явно не е било нещо опасно. Мерси за отговорите все пак.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Странен обрив в основата на пениса???

Postby Bulgaricus » Sat May 26, 2012 9:43 pm

Да. Повечето заболявания изчезват така, както са и дошли: неочаквано.

Обикновено има и един вид капилярна нестабилност, която се дължи на недостиг на витамин С, който ако се приема в доза 300 мг/24 часа под формата на бавнодействащи капсули за няколко месеца се справя с проблема. Условието тук е пациентът да няма бъбречни проблеми.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 70 guests