Кръвотечение от влагалището при ходене по голяма нужда

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
adli
Posts: 1
Joined: Sat Apr 07, 2012 12:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Кръвотечение от влагалището при ходене по голяма нужда

Postby adli » Sat Apr 07, 2012 12:38 pm

Здравейте ще се радвам ако може да ме консултирате по моя проблем, а именно:

От скоро получавам кръвотечение от влагалището само и единствено докато ходя по голяма нужда.
Нямам никакво зацапване по бельото, появява се само при гореспоменатия случай. В началото беше малко,
но напоследък е повече.

Аз съм жена на 21 години, 1,63 висока тегло 65 кг.
Наскоро ми бяха предписани хапчета Фемикур заради нередовен цикъл
отделно ми бе открита раничка на шийката на матката, но все още не съм си правила колпоскопия.
Цитонамазката ми е в нормата без проблем.

Очаквам вашия отговор с нетърпение! Благодаря!

crycrycry
Posts: 4
Joined: Thu Mar 22, 2012 12:01 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Кръвотечение от влагалището при ходене по голяма нужда

Postby crycrycry » Thu Apr 12, 2012 11:31 am

Здравей, аз не съм специалист и не мога да ти дам компетентно мнение, но виждам че си публикувала съобщението на 7ми април и предполагам си се побъркала до сега, очаквайки някакъв отговор, какъвто и да е :)
Моят съвет е - ТИЧАЙ НА ЛЕКАР!!! Няма какво да пишеш по форуми и да очакваш онлайн помощ - на мен това ми изглежда сериозно, от гледна точка на това, че ако е от влияние на лекарствата, които приемаш за цикъла, то те може по-скоро да ти вредят, отколкото да ти помагат, и да се наложи да ги спреш възможно най-скоро. От раничката знам, че може да има зацапване с кръв, но капчици, а не обилно течение... Възможно е да има и друг проблем. Ако те съмнява гинекологът ти, потърси и второ, та ако трябва и трето мнение. :) Успех! P.S. - Прегледаха ли те на ехограф?

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Кръвотечение от влагалището при ходене по голяма нужда

Postby Bulgaricus » Sun May 06, 2012 5:28 pm

Здравейте!

За съжаление нямаме възможност да отговаряме винаги бързо.

Консултации по принцип в този форум не извършваме.

Ако изпражненията са твърди е възможно по време на ходене по голяма нужда да притискат нараняване, което да започва да кърви отново.

Няма как да се каже нещо без преглед.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests