Проблем с пениса - синехии

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
gurko
Posts: 1
Joined: Fri Apr 06, 2012 7:17 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем с пениса - синехии

Postby gurko » Fri Apr 06, 2012 8:16 pm

Здравейте,

на 21 години съм и имам следният проблем - забелязах, че при опит да забеля пениса си вътрешната част на препуциума залепва за главичката (точно преди ръбчето).
Успявам да я разлепя, но на другият ден пак същото и така вече трети ден. При разлепване изпитвам много лека болка. Досега не съм имал подобни проблеми.

Спазвам отлична хигиена. Веротно причината за проблема ми е, че последният път при измиване на пениса използвах и сапун, а кожата ми е чувствителна и се изсушава.
Възнамерявам да си купя някакво бебешко олио или друг вид лубрикант и да се мажа с него.

След кратко проучване в интернет съм склонен да заключа, че проблемът ми е синехии (или синехия, не съм сигурен как е правилно да се каже).
Прилагам и снимка, която намерих в интернет. Точно така изглежда и при мен, само че от горната част на главичката, докато на снимката е в долната част.

Какво предлагате да направя?
Attachments
a_2012_2875.jpg
Снимката може да погледнете и на http://www.medclub.ru/img/work/catalog/a_2012_2875.jpg
(26.98 KiB) Not downloaded yet

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем с пениса - синехии

Postby Bulgaricus » Sun May 06, 2012 5:21 pm

Здравейте!

Да, това е вероятният проблем. Трябва да не ползвате сапуни, които изсушават кожата. Има такива. Не виждам проблем.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 64 guests