Болки в пениса след операция от пъпна херния

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
marttin01991
Posts: 1
Joined: Wed Dec 07, 2011 12:42 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в пениса след операция от пъпна херния

Postby marttin01991 » Wed Dec 07, 2011 1:30 pm

Здравейте, на 20 години съм, 184 см висок, 87 кг. Преди два мсеца бях опериран от пъпна херния. Известно време след като ме изписаха от болницата по време на престоя в къщи или при започване на по-активно движение усещам леко парещо подръпване зад най - долната част на коремните мускули след това съпроводено с болки в главичката на пениса.

Нямам болки при възбуждане, нямам полови контакти. При уриниране усещам трудност, малко парене и чувство за непълно изхождане по малка нужда. След болките пениса ми се свива и става малко по-безчувствен. Забелязах че един път в началото на еякулацията изкарах 2-3 капки водниста безцветна течност след това спермата беше с жълтеникъв цвят. Също така понякога усещам болки в тестисите, повече в левия.

Половин до един час след ходене по голяма нужда ми се появява болка дълбоко в ануса един път е слаба а друг път е силна, появява се и дори когато ходя. През юли - август имах много лошо разстройство със силно отделяне на газове особено вечер започнах да приемам Стоперан след това спря.

Изминаха две седмици започна се отново личният ми лекар ми предписа Ентерол и Еспумизан така вече спря окончателно. Не знам дали това и операцията са свързани с проблема с пениса, но гледам да дам максимално повече информация с надеждата да получа някакъв съвет от тук, защото няколко пъти ходих при личния си лекар и тя отказва да ме информира по всеки един въпрос от моя страна. Например дали трябва да ида на ЛКК след като ми изтече болничния последвалият отговор: "Не знам!". Каквото и да питам, все това е отговора. Игнорира ме от всички страни. Имам неплатени здравни осигуровки за три месеца, доколкото знам това не ми прекъсва здравно - осигурителните права.

Дайте ми някакъв съвет моля Ви.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Болки в пениса след операция от пъпна херния

Postby Bulgaricus » Sun Feb 19, 2012 2:54 am

Поискайте операциония доклад, за да видите какво е станало.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests