Vuzmojno li e da sum zarazen s HIV?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Skies In Mind
Posts: 1
Joined: Tue Dec 06, 2011 1:08 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Vuzmojno li e da sum zarazen s HIV?

Postby Skies In Mind » Tue Dec 06, 2011 1:28 pm

Zdraveite,

purvo se izvinqvam, che ne pisha na kirilica, no nqmam bulgarski bukvi na klaviaturata i kirilizator za Mac ne mi e izvesten.Molq postut mi da ne bude iztrit. Az sum 16 godishno momche i ot vchera sum mnogo pritesnen ot veroqtnostta da sum bolen ot SPIN. Shte zapochna s tova, che nikoga ne sum pravil kakuvto i da bilo sex, ne sum narkoman, ne sa mi prelivali kruv. Imam kojni problemi ot preblizitelno 6 meseca (simptomi, koito prilichat mnogo na seboreen dermatit - kafqvi, beleshti se petna v oblastta na gurdite i genitaliite, i skalpa), sushto taka stavni bolki, obhvashtashti nqkolko stavi. Ot 2 meseca nasam izpitvam glavobolie v oblastta na cqlata glava i vrata. Ne sum imal postoqnno visoka temperatura,diariq, povrushtane, gadene, bolki v stomaha, ne sum svalql izvednuj kilogrami, ne kashlqm, nqmam problemi sus zrenieto, pripaduci sushto. Seboreq imam ot maluk, ne pomnq veche kolko godini, a predi vreme boleduvah tejko s diagnoza mononukleoza. Moga da napipam limfnite vuzli na vrata si, no ne sa bolezneni (izpitvam bolka samo kato prekalq s natiskaneto). Ne moga da posetq doktor, poradi tova, che se namiram na teritoriqta na Germaniq v momenta, a sredstvata edva li shte mi stignat. Az sum 60kg/173/16 godini

Pozdravi!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Vuzmojno li e da sum zarazen s HIV?

Postby ptomoff » Tue Dec 06, 2011 4:23 pm

Пиши САМО на кирилица!!!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 213 guests