Замаяност

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Baby666
Posts: 2
Joined: Fri Dec 02, 2011 4:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Замаяност

Postby Baby666 » Fri Dec 02, 2011 4:46 pm

Здравейте,на 19 години съм.От 2 месеца страдам от замайване,гадене,прилошаване,чувствам нестабилност при ходене.Много е неприятно,влошава се в градския транспорт.Нямам проблем с килограмите,нито с кръвното налягане.Правена ми е снимка на прешлените-няма проблем.предписани са ми-Ноотропил,Вертигохил,Гинкобилоба,Винпоцетин,подобрение няма...Ходила съм при отоневролог и при невролог,причината не беше открита.Моля Ви за някакви идеи относно нови лекарсва,и каква мове да е причината. :idea:

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Замаяност

Postby ptomoff » Tue Dec 06, 2011 4:27 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

Baby666
Posts: 2
Joined: Fri Dec 02, 2011 4:36 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Замаяност

Postby Baby666 » Fri Dec 16, 2011 4:07 pm


Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Замаяност

Postby Bulgaricus » Fri Dec 23, 2011 2:16 am

Не, не сте.

Теглото, височината и медикаментите, които приемате са началото на всяка една оценка и ако искате да получите отговор не трябва да ни оставяте да гадаем. Ако имате 10 кг наднормено тегло не е ситуацията еквивалентна на тази, ако имахте БМИ 17. Освен това, като нищо не казвате за медикаменти, няма как да изключим странични действия като генезис на проблема Ви. Затова преди години решихме, че няма да отговаряме, когато питащият не е споделил този един машинописен ред с информация. Това са нашите условия и те не подлежат на дискусия.

Поздрави,
Булгарикус
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 229 guests