Схващане и болки в врата

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
vitkov
Posts: 1
Joined: Mon Nov 28, 2011 10:09 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Схващане и болки в врата

Postby vitkov » Mon Nov 28, 2011 10:12 am

Здравейте.Преди около месец получих схващане със силни болки в врата.Ходих си така една седмица,докато една сутрин не можах да стана от леглото.Всяко едно леко движение на главата бе съпроводено със силна болка.Чудех се как един мъж на 39год.може да плаче от болка.С триста мъки станах,но не след дълго ми изтръпнаха втори и трети пръст на лявата ръка.(Показалец и среден)

Ходих на Невролог,прегледа ме и ми изписа лечение с Волтарен и милгама.Диагнозата е шиен Радикулит.А всичко що е за мазане в Аптеката съм го изкупил и измазал.Имам някакво облекчение,в смисъл сега си въртя главата,но като се наведа надолу усещам едно дърпане и болка по цялата лява ръка.
Вече стана месец та и отгоре и ме притеснява това изтръпване,в смисъл доста е досадно,а и усещам болка и слабост в трицепса и гръдния мускул.
Забравих да добавя,че в ноща преди да ми изтръпнат пръстите на ръката си бях легнал с глава върху ръката в опит да намеря поза за спане без болка.Някъде от порядъка на 6 часа съм си спал в това положение.
Ясно е,че съм засегнал нерв,но до кога ще продължи това???
Волтарена го спрях защото съм с язва на стомаха и я раздразних.

П.П.Автомонтьор съм,ако това има значение.

Предварително ви благодаря.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Схващане и болки в врата

Postby ptomoff » Tue Nov 29, 2011 9:19 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 208 guests