Червени точки по пениса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Liverpool
Posts: 1
Joined: Sat Oct 29, 2011 5:06 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Червени точки по пениса

Postby Liverpool » Sat Oct 29, 2011 5:28 pm

Здравейте !

На 20 години съм, 180 см, 78 кг. Нямам други заболявания , с изключение на това, че последната година ми правиха три операции :

1. Юли месец миналата година ми махнаха бенка на ръката, която смятаха за меланом... оказа се че не е, за щастие ;
2. Месец след това (август) ми направиха ОПЕРАЦИЯ ОТ КЪСО ГЕМЧЕ (в Русе) - причинителя на проблема ми ;
3. Март месец тази година счупих крак и имам пластина и винтове в него.

Преди операцията на пениса не бях имал инфекция или възпаление. Правих c*кc редовно с презерватив. Сега обаче чувствителността ми е адски променена, а след c*кc ми се появяват някакви червени точки по главичката на пениса и ствола му (сексът е винаги с презерватив). Появиха се около 2 месеца след операцията за първи път. Имах чувството, че причината за тях бе прекомерното дезинфекциране след нея и това, че всяка вечер го миех със сапун( :| глупаво от моя страна), от което кожата ми се изсуши. Ходих веднъж на уролог във ВМА, който ми предписа Дактакорт - това ме излекува, но само за два месеца. Тогава отидох на дерматолог, който ми предписа овлажняващ крем - това ми помогна също, но пак не трая дълго. След това счупих крак и нямах възможност да отида на лекар , когато "инфекцията" пак ме удари. И то доста силно, със зачервени участъци и събиране на смегма. Затова се обадих на уролога ми, който ме оперира и той ми каза да си правя бани с реванол и да се мажа с Низорал крем. Това ме излекува до някаква степен , а когато успях да проходя пак отидох на уролог в Урологичната клинка към МУ - София. Той ми каза, че проблема е отшумял и няма възможност да определи какво ми е точно, но ме посъветва, ако пак се появи да отида на преглед. Сега правя c*кc редовно, с презерватив. Този път обаче нямам сърбеж, нямам смегма.. мия се редовно с интимен съпун. Единственото нещо, което ме смущава, освен червените точици, е и променената ми чувствителност и идръжливост. Мисля , че последното го дължа на стреса от изминалата година и на това, че нямам възможността да спортувам редовно. Но за чувствителността и точките по пениса нямам отговор. На много места прочетох, че е нормално, на други - съвсем различни теории. Най-вероятно ще отида на лекар в следващите дни, но все пак искам да разбера дали някой няма подобен проблем или е имал и се е излекувал.

Благодаря предварително за отговорите и отделеното време.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests