Болки в ръката

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
denitto
Posts: 1
Joined: Sat Oct 08, 2011 9:25 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в ръката

Postby denitto » Sat Oct 08, 2011 9:29 pm

18г, 54кг, висока съм 155
Здравейте! Вече ходих на лекар и не знам към кого друго да се обърна. имам навика да си нося ластиците на ръката като гривнички, но преди 2-3 години сложих една над лакътя си и я забравих там. явно е спряла притока на кръв, защото вената на китката, се беше подула и станала синьо-черна. Сега все още е леко по-подута от тази на другата ръка. И не знам дали е свързано но мускулът на предмишницата (нали това е този който започва от лакътя към китката) ме боли, подува се, вече и при най-малкото наторване. Преди не беше така, но вече се подува например след като съм играла федербал, писала твърде дълго или ако съм писала на дъската в училище. А когато пиша или работя на компютъра усещам напрежение в него. Освен това има моменти когато усещам последните си два пръста изтръпнали, а и китката ми се подува леко отстрани, от страната на кутрето. дори последният път малкият ми пръст се беше схванал и едва го свивах.
Последна година в училище съм, а това е дясната ми ръка, чака ме толкова много писане и учене и не смятам че ще понеса натоварването. Моля Ви, дайте ми някакъв съвет. Какво ми е? Как точно да го лекувам. За сега се мажа само с Фастум гел и още един подобен крем, но те само помагат да ми мине и не решават проблема.
Предварително благодаря.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Болки в ръката

Postby ptomoff » Thu Oct 20, 2011 10:41 pm



[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests