След лечение с Азитрокс.

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
HIDRA
Posts: 1
Joined: Fri Sep 23, 2011 1:12 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

След лечение с Азитрокс.

Postby HIDRA » Fri Sep 23, 2011 1:21 pm

Здравейте,
Надявам се с ваша помощ да намеря отговори на въпросите, които ме вълнуват. На 36 г. съм, висока 166 см. тегло 66 кг. Преди известно време започнах лечение с Азитрокс 500 изписан ми от личния лекар поради съмнение за възпаление на синусите. Направих 6 дневен курс. Помогна ми, но ми създаде друг проблем. 9 дена след спирането на антибиотика ми се появи жълтеникаво вагинално течение с неприятна миризма, което ме навежда на мисълта, че това са гъбички. През това време съм водила полов живот с моя партньор. Въпросите ми са следните:
Възможно ли е въпросното течение да се е появило в следствие на приема на антибиотика?
Възможно ли е течението да е вследствие на полово предадена инфекция при положение, че партньорът ми твърди, че няма външни симптоми / зачервявания, парене, бели петънца/ за такава?

Благодаря!

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: След лечение с Азитрокс.

Postby Bulgaricus » Tue Oct 04, 2011 5:44 pm

Здравейте,

такива симптоми не са изключени след антибиотично лечение с ацитромицин.

Съмненията Ви за гъбички са основателни.

Да, възможно е да е в следствие на антибиотика.

Да, възможно, но малко вероятно е да е от него предадена инфекция, въпреки че не е изключено да е носител или Вие да сте носител, без да Ви е известно.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests