Обрив след употребата на Зинат

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Petrovite
Posts: 1
Joined: Fri Sep 09, 2011 4:57 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Обрив след употребата на Зинат

Postby Petrovite » Fri Sep 09, 2011 5:01 pm

Здравейте,
имам следния проблем.
След употребата на антибиотик Зинат, получих обрив на главичката на пениса под формата на леко зачервяване на част от нея. Какво да правя?
Трябва ли да ходя на лекар или да изчакам няколко дни? Спрях приема на антибиотика днес, а обрива го имам от 2-3 дни.
Момче на 20 години.
Благодаря

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Обрив след употребата на Зинат

Postby Bulgaricus » Tue Oct 04, 2011 6:33 pm

Здравейте,

обикновено такива оплаквания идват от гъбична инфекция след лечение с антибиотик.

Ако те останат, трябва да отидете на лекар, да. Той би могъл да направи посявка и така да види за каква инфекция точно става дума.

Понеже обривът е локализиран само на това място, не считам, че става дума за алергия, но такава диференциална, т.е. "друга възможна" диагноза също е възможна.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests