Проблем с полов орган

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
3aek996
Posts: 1
Joined: Tue Jul 12, 2011 10:00 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем с полов орган

Postby 3aek996 » Tue Jul 12, 2011 10:07 pm

Добър вечер форум !
Регистрирах се в този сайт, защото от дете имам малък проблем с половия си орган. Предстой ми да имам полов акт и да много от възрастните ще кажат, че ти си още на 15 години, но аз и приятелката ми искаме да се позабавляваме и под полов акт нямах предвид "c*кc" , а просто някои други работи. Проблемът е следния : значи още от дете дълго време не можех така да кажа " да си забеля главичката" , но след време успях и сега нямам проблем с това. Проблема е там , че от тогава насам не мога да я пипна, пипна ли я имам адски болки. Не съм се съветвал със специалист, а само с родителите ми, но те не ми помогнаха кой знае колко - даже николко. Не съм приемал никакви медикаменти само няколко пъти съм си киснал половия орган в.. забравих му името едно лилаво е, но нямаше никакъв ефект. Мислех си, че със възраста ще мине, но ето че дойде момента да имам полов акт макар и да не е c*кc, не мога да търпя болката... Моля ви помогнете ми или ме посъветваите какво да направя ! Благодаря предварително :) 180см съм, тежа 80 кг на 15 год .

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 47 guests