Болки в китките. Стафилококова инфекция в нослето при бебе

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
EIS81
Posts: 2
Joined: Sun May 15, 2011 10:14 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в китките. Стафилококова инфекция в нослето при бебе

Postby EIS81 » Sun May 15, 2011 10:41 pm

Поздравления за сайта. Ето и моя проблем: жена на 29г с височина 171см, 68кг. Родих преди 7 месеца и половина. болките в китките се появиха преди 5 месеца. Отдадох ги на механично пренатоварване от облужването на детето (ползвах разни помпи за цедене на кърма). Посещението при личния лекар беше с диагноза възпалени сухожилия, лечението с репарил гел и почивка една седмица на ръцете. Уви! При положение, че няма кой да ме смени, лечението така и не изпълних до край. Малката вече доста тежи и иска да ходи. Болките в ръцете ми се засилват. Има ли алтернатива? Да споделя, че кърмя все още и не приемам никакви витамини или добавки за храна. талъсамичка съм, но едва ли това има значение в случая. Нека попитам и нещо друго. Малката е със стафилококова инфекция, локална в нослето. Установена е с секрет, който взеха оттам. До момента е лекувана 2 пъти с трипафлавин в комбинация с бактробан. веднъж с тобрекс. И 2-та типа лечение се прилагаха в нослето. Симптомите са запушване на нослето с зеленишкав секрет и пъпки по лице, коремче, вратле, ръчички, крачета(по 1-2 до 5-6 на брой) с гнойни връхчета, понякога и температура. И на 2-та споделени проблеми, на мен и дъщеричката ми, личната ми лекарка казва: еми така ще е! Моля споделете дали можем да преборим инфекцията на малката веднъж завинаги?! Благодаря Ви предварително!!!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests