Чувствам се в безизходица

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ЖанетаА
Posts: 6
Joined: Fri Apr 01, 2011 9:48 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Чувствам се в безизходица

Postby ЖанетаА » Fri May 13, 2011 10:14 pm

Здравейте,
висока съм 168 см, 57 кг и съм на 26 години.
Преди около месец започна да ме боли корема от ляво до пъпа и да ми се гади и след като не отмина около седмица след това отидох на хирург. Той ме прегледа и каза, че корема е мек и може би е по-уместно да направя консултация с гинеколог, като се има в предвид, че 3 месеца преди това ми е правено секцио. Отидох при АГ специалист тук в Хасково и той каза, че влагалището е огнено червено, но щом кърмя няма да ми изписва нищо. Болката в корема продължаваше и реших да отида до Пловдив да ме прегледа доктора, който ме оперира. Като отидохме при него при прегледа изтече "странна" жълтеникава течност от матката и той каза, че според него е ендометрит. Прати вагинален секрет за изследване на хламидии, микоплазми, гонорея и каза, че всичко е отрицателно. Казах му за болките около пъпа и за гаденето, той видимо се попритесни и досто обстойно ме огледа на видеозона. Изписа ми Авелокс, Фасижин и Микомакс и се прибрахме. Още след първия прием на антибиотика получих страхотно сърцебиене, беше ми много лошо, след 3 хапче не издържахме и пак отидохме в Пловдив. Приеха ме в болницата и ми вливаха венозно антибиотик, след 3 дни го смениха с друг, защото от микробиологията излезнало, че има диплококи. След седмица ме изписаха и ми препоръчаха да си сложа вагинално Гиназол, което и направих. Докато лежах в болницата споделих за болките около пъпа и гаденето, стомаха също вече много ме болеше. Пратиха ме на гастроентеролог и той с пипане на корема установи, че имам гастрит и раздразнено дебело черво. Изписа ми Дуспаталин и Ланзул, които все още пия. Казах му и за изтръпванията на върховете на пръстите и стъпалата, той съответно каза, че всичко е на нервна почва, след раждане било нормално и ме прати на психиатър, който ми изписа Ципралекс и Ксанакс. Та и тях пия в момента от 3 седмици приблизително. Като се прибрах от Пловдив бях свалила 4 килограма за няма и 10 дни, оплакванията ми продължават, дори се чувствам по-зле и незнам към кого да се обърна.
Имам течение, което на моменти е много обилно, има лоша миризма и наподобява прясно мляко. Главоболието го имам, но по-рядко. Стомаха ме боли много, както и зад гръдната кост. Чувствам като тежест, дори като дишам. Болят ме ставите и мускулите, най-вече като се събудя сутрин, през деня е по-поносимо. Краката и ръцете ми изтръпват, то дори не е изтръпване точната дума. Когато извършвам някакво усилие или съм на по-задушно място възглавничките на пръстите на ръцете ми започват да тлеят и да пулсират. Пръсците и стъпалата ми също. Примерно като клекна и стана го усещам или като щракна няколко пъти с пръсти. Трудно мога да го обясня.
Правила съм следните изследвания: КТ глава и шия: установява се само начално ошипяване. КТ корем и малък таз: всичко е наред. ЕЕГ: нормално за възрастта. ЕМГ тежка коренчева увреда на ниво L4 L5 двустранно, повече в ляво. Холтер: Синусов ритъм, мин. пулс 54, макс. 151. Засичат се и единични надкамерни екстрасистоли. Невроложката ме прати и на доплер, казаха, че всичко е наред.
Вече наистина незнам какво да предприема. Факт е, че се чувствам зле, откакто пия антидепресантите настроението ми се подобри значително, но физически се чувствам много зле. Моля Ви за съвет. Възможно ли е да има някакви усложнения от упойките или съответно усложнение от секциото и щеше ли да се види на скенера? Към кого да се обърна, за да ми се постави диагноза най-накрая и съответно адекватно лечение.
Поста ми стана доста дълъг, при условие, че набързо преразказах всичко, но моля да ме извините, просто съм отчаяна. Имам едно страхотно дете, което обожавам и има нужда от мен,а аз се чувствам все по-зле и слабея.
Благодаря Ви за отделеното време!
Забравих да спомена, че направих консултация и с ендокринолог, каза, че всичко е нормално.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 45 guests