Проблем с пениса

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
slaveto4
Posts: 1
Joined: Mon Apr 25, 2011 10:32 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем с пениса

Postby slaveto4 » Wed Apr 27, 2011 4:27 pm

Здравейте! Аз съм на 23 години, а проблема ми е следния: Преди няколко дни, докато приятелката ми ми правеше орална любов закачи със зъби ципата свързваща главичката с кожата, изтече обилно количество кръв и остана рана. Кожата не се е откачила напълно, но голяма част от връзката откъм главичката се е откачила и именно тази кожа не зараства и стои много неестетвено. Няколко дни след случката се появиха червени петна по главичката и изпитвам силна болка, когато я докосвам ! Има ли място за опасение или просто трябва да изчакам раната да зарасне напълно? Благодаря ви предварително

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Проблем с пениса

Postby ptomoff » Wed Apr 27, 2011 9:28 pm

Не си написал всички необходими данни, за да получиш отговор. И не пускай по няколко мнения за едно и също нещо, защото това ще доведе до бан!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests