Стягане по челото

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
martybg
Posts: 1
Joined: Wed Apr 20, 2011 4:07 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Стягане по челото

Postby martybg » Wed Apr 20, 2011 4:17 am

Здравейте имам проблем. На 23 години съм 178 65кг. Значи живея в САЩ, казвам това не за да се фукам, а просто за да ви представя нещата както са. Значи от 3 месеца нямам работа и съм малко не малко ами ми е криво и се ядосвам, но не мисля че това е проблема общо взето незнам какво ми става, значи всичко започна така. Преди 2 месеца и половина някъде, започна да ме стяга челото, незнам точно как да ви го обясня имам чувството че под кожата нещо ме опъва, също така имам разни трепети на всякъде по тялото като мускулни трептения, и най-вече на дясната вежда над окото. Парво започна с челото и с дясната вежда да ми трепери от време на време и после след седмица някъде ми излезна нещо в дясното ухо наду се доста точно преди входа за ушния канал, бях на лекар тук изписа ми Антибиотик някакъв вид, също се допитах и в БГ форуми излезе че наистина е от това което лекаря ми каза болеше много, каза че когато съм се къпал нещо съм го одраскал вътре , лимфните възли ми се бяха подули от десния край, но както и да е това от мина след 1 седмица някъде. Но проблема с оптегнатото чело още го имам, незнам какво да правя. Незнам дали е защото пуша цигари както казах на 23-4 години съм не пуша много примерно 2 кутий на 2 дни дори 3 понякога, така че моля ви кажете ми какво да правя защото е много неприятно, това с постоянните трептения и най-вече това с челото. Предполагам, че ще ми кажете че е на нервна почва, но не мисля че е чак толкова от това.

Благодаря предварително!

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests