Проблем с пениса - фимоза май

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Devil8
Posts: 4
Joined: Mon Oct 26, 2009 7:17 pm
Location: BapHa
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем с пениса - фимоза май

Postby Devil8 » Tue Apr 12, 2011 2:25 pm

Здравейте!
Като за начало искам да започна с проблема който имам. От доста време се чудя какво трябва да направя ,а и можеби не ми стига 'куража' да отида при Джипито... :oops: Имам проблем със заголването/беленето на пениса ми и мисля ,че това се наричаше Фимоза (не съм сигурен) ,като се опитам се вижда главичката ,но много малко. Въпроса ми е какво да правя? Да отида да се консултирам с джипито или директно да се насоча към някоя болница и по спец. към някой вид лекари (също така кои лекари биха помогнали/отстранили проблема) ,предполагам ,че само хирургически може да се отстрани. И в България това включено ли е към някакви здравни каси или нещо подобно или за процедурата трябва да се плаща? :(

Възраст: 18 год. [19.09.1992 год.]
Ръст: 168 см.
Тегло: 63~66 ( последно бях г/д в тези граници )
Др. Заболявания: Няма
Медикаменти: Няма

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Проблем с пениса

Postby ptomoff » Thu Apr 14, 2011 11:01 pm

Това дали е по здравна каса, може да каже ДжиПи-то. Той е и лицето, което може да ти даде направление за специалист, при когото ако отидеш без такова, ще ти вземе минимум 20 лева за преглед.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем с пениса

Postby Bulgaricus » Mon Apr 18, 2011 1:54 pm

Здравейте,

отговорният лекар е урологът.

Ако не искате при него да плащате Ви трябва направление.

Предполагам, че има клинична пътека за това заболяване.

Няма от какво да се безпокоите, много хора имат такъв проблем.

Успех!

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 60 guests