Кондиломи?

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
depresive3
Posts: 1
Joined: Sat Mar 26, 2011 6:59 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Кондиломи?

Postby depresive3 » Sat Mar 26, 2011 7:07 pm

Въпроса ми е следния ?Имам кондиломи(много малки) вече кажи речи 1 година гориха ги с течен азот и с кондилин пих изопринизон а сега ми препоръчаха биозин! Ако някой може да ми каже кой имуностимуланти са най хубави(не само от горе споменатите).А също искам да попитам разбрах че при домашно лечение с кондилин трябва да се прилага 2 пъти на ден -3дена и после 4 почивка но само тези които третирам или няма значение например ако се появят нови докато мажа старите пак а съм например на 3 ден трябва ли да изчакам 4 дена и тогава да намажа и тях!
На 27 год. към 90кг Sad (до преди месец кондиломите се появяваха само около главичката а сега видях че са излезли 2 много малки на тестесите тях мога ли да ги третирам с кондилин защото бяха ми казали че външните само с течен азот и хироргическа намеса могат да се махат :( Извинявам се предварително за обърканото обяснение но дано някой ме разбере и помогне :(

П.С. Пих биозин един месец колко време трябва да почина преди да го почна пак :(

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Кондиломи?

Postby Bulgaricus » Mon Apr 18, 2011 2:30 pm

Здравейте,

така предписаното лечение е правилно и няма задължение да се променя.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

magneticgirl
Posts: 1
Joined: Tue Oct 11, 2011 7:11 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Кондиломи?

Postby magneticgirl » Tue Oct 11, 2011 7:25 pm

Здравейте! Премахнато от модератор

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Кондиломи?

Postby ptomoff » Thu Oct 20, 2011 10:39 pm

Медицински мнения може да оставят САМО медицинси лица! Ако искате да споделите личния си опит, има много други отворени форуми.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 36 guests