Повтарящ се грип, болки в мускулите, обложен език

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
stefan_1990
Posts: 2
Joined: Fri Mar 11, 2011 6:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Повтарящ се грип, болки в мускулите, обложен език

Postby stefan_1990 » Fri Mar 11, 2011 6:55 pm

Здравейте предполагам има много теми като моята за което се извинявам но откъде да започна..всичко дойде от един грип преди около 5,6 месеца много се бях разболял, след което ме повтори, потрети и оттогава постоянно имам болки в мускулите, обложен ми е езикът. Постоянно имам сухота в устата. Кашлицата намаля, от време на време я има, както и дразнене в гърлото.

Ходих къде ли не, навсякъде - нищо. Допреди 1 месец, оказа се стрептококова инфекция... Дадоха ми антибиотик - клацид 7 дена по 1 път.. но и от него не мина. Повторих го и пак нищо. Продължават болките в мускулите, отпадналостта и виенето на свят. Въобще се чудя вече дали е тази инфекция, това ли са нейните симптоми, защото тези симпотоми се поинтересувах са на много по-страшни болести. Имам ли основание да се притеснявам за нещо по-сериозно? Моля помагайте.... :(

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: проблем със здравето

Postby ptomoff » Sun Mar 13, 2011 10:11 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

stefan_1990
Posts: 2
Joined: Fri Mar 11, 2011 6:46 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: проблем със здравето

Postby stefan_1990 » Mon Mar 14, 2011 2:08 pm

еми написъл съм лекувах се с Клацид 7 дена по веднъж на ден,после го повторих само че 5 дена по веднъж и пак нищо иначе съм на 20 години тежа около 60 кг (отслабнах 4,5 кг за тея месеци) и съм висок около 180 см

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: проблем със здравето

Postby Bulgaricus » Sat Mar 19, 2011 7:34 pm

Здравейте,

ако сте висок 180 см и тежите 60 кг, то е добре да внимавате с теглото и да напълнеете с още десетина килограма.

Трябва да се направи посявка от езика Ви и като излязат резултатите да реши лекарят какво да предпише.

Всеки съвет на този етап би бил прибързан.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests