Болки от дясната страна на гръдния кош при ходене

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ckaramfilov
Posts: 2
Joined: Fri Mar 04, 2011 3:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки от дясната страна на гръдния кош при ходене

Postby ckaramfilov » Fri Mar 04, 2011 3:29 pm

Здравейте. Проблемът ми е следния: При движение имам болки от дясната страна на гръдния кош. Наскоро бях болен от грип и се появи след като оздравях. Докато бях болен използвах следните медикаменти: Кладиц, панадол таблетки и аналгин. Аз съм момче на 20 години 1,86м 70кг

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Проблем

Postby Bulgaricus » Tue Mar 08, 2011 12:15 am

Здравейте!

Болките при дишане и при всеки вид натоварване ли се появяват?

Само при движение, ако не дишате пак ли са налице?

Къде точно се намират: отпред или отзад?

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

ckaramfilov
Posts: 2
Joined: Fri Mar 04, 2011 3:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Проблем

Postby ckaramfilov » Tue Mar 08, 2011 4:18 am

Болката я има само когато ходя навън когато съм на зикрито съм ок предполагам има връзка с температурата. От обхващат по скоро предната част подмищницата. При дишане сущо само навън сурдечния ми ритъм е нормален.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Болки от дясната страна на гръдния кош при ходене

Postby Bulgaricus » Sun Mar 20, 2011 11:38 pm

Да, може да има връзка с температурата. При по-студен въздух е възможно свиване на бронхиите, което да доведе до болки. Все пак е добре да Ви направят рентгенова снимка.
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests