Гъбички по главичката

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Tiranin
Posts: 2
Joined: Sun Feb 27, 2011 4:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Гъбички по главичката

Postby Tiranin » Sun Feb 27, 2011 4:40 pm

Здравейте! Аз съм на 17, момче и преди 2-3месеца забелязах едни като малки пъпчици(точици) точно под главичката на пениса ми. Ходих на лекар и тя ми каза, че тези били от изпотяване и запарване и нямало от какво да се притеснявам,но тогава забеляза че кожата на главата е грапава и ми каза, че за това, трябва да вземам едно лекарство, обаче като се прибрах се оказа че съм изгубил бележката, затова може ли да ми препоръчате някакво лекарство за мазане, за да може поне това да отмине? Да поясня малко: изглежда все едно е напукана кожата, но повърхностно и когато опъна там кожата се забелязват едни като малки "семенца" ако мога да се изразя така, които са под кожата но те не се виждат ако не опъна кожата. Иначе е само като напукана почва, когато не е поливана :D :lol: .
Надявам се, че ме разбрахте, опитах се да направя снимка, но на нея тези детайли не се виждат. ;/

Tiranin
Posts: 2
Joined: Sun Feb 27, 2011 4:29 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гъбички по главичката

Postby Tiranin » Thu Mar 17, 2011 5:52 pm

Някой ще може ли да ми каже нещо по въпроса или да не очаквам нищо? :? :cry:

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Гъбички по главичката

Postby Bulgaricus » Sat Mar 19, 2011 7:29 pm

Здравейте!

Не, не мога да Ви кажа какво е пишело на загубената рецепта, все още не съм доразвил паранормалните си способности. :)

Но е вероятно да става дума за гъбична инфекция.

Обадете и се и я попитайте.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 63 guests