Остри болки в областта на слънчевия сплит

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
cristiano7
Posts: 1
Joined: Mon Feb 07, 2011 6:37 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Остри болки в областта на слънчевия сплит

Postby cristiano7 » Mon Feb 07, 2011 6:47 pm

Аз съм на 14 години , 1.81 см , около 75 кг. и от около 5 дни изпитвам остри непрекъснати болки в областта на слънчевия сплит , съшто така при дишане , хранене , пиене на течности болката е изключително силна и това не ми позволява да се храня и да приемам течностти , не мога да спя спокойно и т.н. Не може да се каже , че със сигурност е гастрит , а по скоро раздразнение от антибиотици и др. лекарства които приемам в следствие на грип. Молбата ми е яко някой има някаква идея кое може да облекчи болките моля да ми пише . Благодаря предварително . :) :)

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests