Ранички м/у ануса и влагалището

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
ChatNoir
Posts: 1
Joined: Mon Jan 10, 2011 6:22 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Ранички м/у ануса и влагалището

Postby ChatNoir » Mon Jan 10, 2011 6:36 pm

Здравейте,
от вчера забелязах, че имам ранични между ануса и влагалището. Помислих си, че може е от протриване, защото предните няколко дни почти постоянно бях с одита с прашки, но започвам да се притеснявам, че може да е нещо по-сериозно. Примерно полови, но имам сексуални контакти от 8 месеца само с един човек, който няма никакви оплаквания.

В момента нямам възможност да отида до личния си лекар за консултация, защото съм студентка в София и няма да се прибирам скоро в родния си град, ако трябва, ще оставя ученето и ще се върна в Русе. На 20 години съм, близо 170 висока, 50кг (не че за този проблем има значние...)

На този линк има снимка на раничките, предполагам, че ще е добре да се видят какви са, колкото и да ми е гадно да качвам такава снимка.

http://i52.tinypic.com/ftd2qf.jpg

desitast
Posts: 1
Joined: Sat Jan 29, 2011 3:30 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Ранички м/у ануса и влагалището

Postby desitast » Sat Jan 29, 2011 5:20 pm

Пишете ни, дали решихте проблема с раничките и от какво са се получили. Аз също имам нещо подбно, но нямям идея на какво се дължи. В последните няколко месеца дори полов живот не съм водила. 38 год, 164 см, 60 кг.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 59 guests