Обрив по цялото тяло - шарка или ...

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
whocaress
Posts: 1
Joined: Mon Dec 20, 2010 12:23 am
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Обрив по цялото тяло - шарка или ...

Postby whocaress » Mon Dec 20, 2010 12:47 am

Здравейте,
Пиша тук за пъви път и ще ви помоля за съвет. От няколко дни имам обрив - различни по големина петна (червени), които от време на време леко сърбят и се белят. Имам ги по корема, гърдите, гърба, врата и подмишниците. Нямам температура или някакви други оплаквания. При прегледа ми личната лекарка каза, че съм болна от шарка - варицела. Гледах снимки в интернет, но тези пъпки нямат нищо общо. При варицелата пише, че има течност в тях, а моите пъпки са по-скоро като обрив по цялото тяло. Ако някой може да ми помогне, моля, да пише, защото доста съм се наплашила.. :) Скоро ще се ходи на дерматолог, виждам аз, но напоследък само проблеми създавам на нашите, и сега пак да дават пари за мен ще ми е малко тъпо.. и така де, ако някой има няккава идея какво може да е и от какво може да се е появил този обрив много ще се радвам ((((:

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Обрив по цялото тяло - шарка или ...

Postby ptomoff » Wed Dec 29, 2010 11:44 am

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 58 guests