Проблем с очите - невъзможност за фокусиране

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
SOLD
Posts: 1
Joined: Sun Nov 21, 2010 7:25 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Проблем с очите - невъзможност за фокусиране

Postby SOLD » Sun Nov 21, 2010 7:32 pm

Привет на всички потребители!
Искам второ мнение относно един лек (засега) проблем с очите. Нямам никакви тежки признаци и оплаквания, освен, че от известно време сякаш губя възможността за по-силно фокусиране, освен това при четене на книга, не мога спокойно (както преди) именно да фокусирам редовете и буквите. Имам чувството, че и ми е намален контраста при гледането на каквото и да е било. Образно казано, всичко ми е леко замацано.

Преди няколко месеца ходих на очен лекар, който каза, че нямам никакви проблеми със зрението. За тези няколко месеца нещата отново затихнаха, но сега пак се появиха. Тъй като може да има значение, и повечето го изтъкват, искам да кажа, че наскоро прекарах лек грип, бяха ми бити и ваксини. На 17 съм, по принцип очния лекар ми каза, че при израстването са възможни такива явления.
Благодаря предварително!

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Проблем с очите

Postby ptomoff » Fri Nov 26, 2010 1:39 am

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests