Гъбички или не... какво да правя :(

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
happy_34
Posts: 3
Joined: Wed Nov 03, 2010 12:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Гъбички или не... какво да правя :(

Postby happy_34 » Wed Nov 03, 2010 12:19 pm

Здравейте, аз съм момиче на 22г., теглото ми е 53кг, а височината 170см.
Точно преди 7-8 дни почувствах вагинален дискомфорт, който се описва със сърбеж в определени момент - не през целия ден, а да речем 3-4 пъти на ден и леко тъпо усещане - не е болка, за това го определям като "тъпо усещане". Ден след това забелязах сиво петънце на едната срамна устна и съответно се стреснах много, тъй като преди 4 месеца ми мазаха раничка на шийката на матката и веднага реших да го обвържа с ЧПВ.... Отидох на лекар, където ми казаха че имам чревни гъбички... Това ме обезпокои не като диагноза, а факта че лекарят се усъмни, че петънцето ме е засърбяло - все пак гъбичките са всеизвестни именно със сърбежа! Другото, което ме притесни е, че нямам зачервяване - само петънцето. Взеха ми секрет от влагалището - високи левкоцити без наличие на гъбички или бактерии... Лекарствата, които ми предписа са Гиназол и мазане с Дактакорт. Вече минаха 5 дни откакто прилагам мехлема, съответно 10 мазания, но петното си стои непроменено... Сърбеж нямам, беше само за около ден по горното описание...
Въпросът ми е това гъбички ли са наистина и да продължавам ли мазането с това лекарство или да отивам на лекар /може би кожен/? Наистина искам да се оправя, писнало ми е от подобни проблеми, спазвам добра хигиена - изключително много внимавам да не се замърся, използвам винаги чисти, изгладени добре хавлии, гладя бельото...
Благодарна съм на всеки човек, който може да сподели мнение по въпроса :)

P.S. - Малко информация за петънцето - не е мехур, не е брадавица... в първия момент го опипах - беше леко грапаво, но след две промивки с тетра и компрес с лайка грапавостта премина и вече не се усеща при допир.

happy_34
Posts: 3
Joined: Wed Nov 03, 2010 12:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гъбички или не... какво да правя :(

Postby happy_34 » Wed Nov 10, 2010 10:22 pm

Доста хора са погледнали темата ми, но никой не е отговорил... Как да изтрия тази тема поне да не губя времето на хората, които четейки заглавието на темата си мислят, че могат да открият нещо, което да им помогне...

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Гъбички или не... какво да правя :(

Postby ptomoff » Thu Nov 11, 2010 5:34 pm

Не можеш да изтриеш темата. Отговор ще получиш, когато има възможност.

Bulgaricus
Posts: 3470
Joined: Mon Nov 05, 2007 5:16 pm
Location: Варна
Contact:

Re: Гъбички или не... какво да правя :(

Postby Bulgaricus » Sat Nov 20, 2010 11:36 am

Здравейте,

ако микробиологията за микотична инфекция е била негативна, няма как някой тук да Ви каже, че напротив, това ще са гъбички. Трябва да отидете на кожен лекар. Високата хигиена е винаги правилна, но води в много случаи до екземи и промени в омазняването ма кожата. Може да става за такив проблем. Да, предписаните лекарства трябва да се приемат, независимо дали става дума за гъбички или не.

Поздрави,
Поздрави, Bulgaricus

Моля, четете, преди да пишете: viewtopic.php?f=3&t=3853!
Помогнете, за да остане форумът възможен с едно (малko) дарение чрез Paypal (paypal @ efe-online.eu) или чрез банков превод!

happy_34
Posts: 3
Joined: Wed Nov 03, 2010 12:03 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Гъбички или не... какво да правя :(

Postby happy_34 » Mon Nov 22, 2010 3:03 pm

Изключително много ви благодаря за отговора, определено ми помогна :)


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests