Изтръпване на лявата ръка

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
neli_1984
Posts: 2
Joined: Wed Jul 14, 2010 10:32 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Изтръпване на лявата ръка

Postby neli_1984 » Wed Jul 14, 2010 10:47 pm

Здравейте имам проблем който доста ме притеснявал. Снощи на 13.07.2010г.внезапно дишането ми стана трудно пих валидол и нимезил прахче и ме отпусна, но на следващата сутрин на 14.07.2010г. се събудих със изтръпнала лява ръка от лакътя надолу,но най-много палеца. Имам проблеми със щитовидната жлеза, но мисля че това няма нищо общо. С ниско кръвно съм ,правиха ми кардиограма, но е наред.На 25години съм ако има някакво значение. Моля ви за помощ защото съм доста изплашена. Предваритело ви благодаря.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Изтръпване на лявата ръка

Postby ptomoff » Thu Jul 15, 2010 7:58 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

Първо, идете на лекар и тогава, ако има нещо нередно, питайте.

neli_1984
Posts: 2
Joined: Wed Jul 14, 2010 10:32 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Изтръпване на лявата ръка

Postby neli_1984 » Thu Jul 15, 2010 10:22 pm

Здравейте отново, на 25 год. съм ,170см. 55кг по предписание на моето джипи пия магнеВ6. Прави ми кардиограма, но е наред. Други изследвания не съм правила, но изтръпването продължава вече 2 дни.А забравих,че пия и Л-тироксин от 50мг. за щитовидната жлеза. За сега е това,ще съм ви благодарна ако ме насочите от къде може да идва проблема и към какъв специалист да се обърна. Предварително ви благодаря.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 46 guests