Подутина в лявата над ключична ямка

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Ckapna
Posts: 5
Joined: Thu Jul 01, 2010 1:23 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Подутина в лявата над ключична ямка

Postby Ckapna » Thu Jul 01, 2010 1:43 pm

Здравейте ,

Доста време се каня да споделя за моя проблем , но винаги отлагам.
- от около година имам подутина в лявата над ключична ямка.
Ходих при личния - каза ми че не са лимфни възли а някакви нерви или сухожилие. "Прати ме при ортопед - при огледа той ме препрати при хирург - а той от своя страна ми каза , че за него това са група от лимфни възли - провери под мишница и т.н и се оказа че мястото кадето има подуто е само над ключицата"
Разбирасе веднага се зарових в интернет и от там само по голямо наплашване.
Нямам други симптоми - не помня да съм боледувал когато това ми се появи. Мястото не ме боли но понякога изпитвам нешто като тежест.
Единственото друго нещо , което мога да добава е че преди година някаде ми откриха начален стадии на ингвинална херния.
Ходя на фитнес от около 4 месеца - няма промяна но при някои по специфични движения ми тежи - Забелязва се когато се сравни със другата надключична ямка.
Нямам температути и скоро не съм боледувал или ако съм то е било нещо за 1-2 дена и е отшумявало.

Благодаря предварително за всички отговори и се извинявам ако имам грешки.

Висок съм 184 см. , тежа 78 килограма - на 23 години почти.

Ckapna
Posts: 5
Joined: Thu Jul 01, 2010 1:23 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Лимфни възли

Postby Ckapna » Thu Jul 01, 2010 11:11 pm

Наистина очаквам някакъв отговор , надявам се някой да ми даде савет или някой с подобни симптоми да ми каже как е процедирал и т.н. защото не ми се иска все още биопсия а незнам други варианти - неискам и да мисля за-сега.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Лимфни възли

Postby ptomoff » Thu Jul 01, 2010 11:21 pm

Съвет от немедицинско лице в този форум няма как да получиш. Ще бъде изтрито, ако има такова. Форумът е САМО за професионална помощ, а такава ще можеш да получиш след 23-ти.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 57 guests