болка на гръдната кост

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
torlaka
Posts: 5
Joined: Tue Jun 15, 2010 5:05 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

болка на гръдната кост

Postby torlaka » Tue Jun 15, 2010 5:29 pm

На 46 години съм, ръст 176см, тегло 106 кг.Имам заболяване на сърцето от 2004 г и пия дилатрент и престариум. От 2009 година ми откриха сънна апнея и започнах лечение с апарат за нощно дишане ,,СИПАП,, и здравословното ми състояние се подобри учудващо, но ми се яви някаква бучка в слънчевия сплит.Чувствам го като увеличение на гръдната кост ,която ме боли винаги когато я натисна .Имам чувството , че се увеличава когато съм изморен и не съм си починал или пък съм бил много нервен през деня.Също така започнаха да ми изтръпват китките на ръцете сутрин към 5 часа и това вече продължава 1- година.Говорих с приятели лекари ,но не могат да ми определят диагнозата. Моля ви ако някой може да ми отговори или да ме насочи към какъв лекар да отида.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: болка на гръдната кост

Postby ptomoff » Wed Jun 16, 2010 12:48 pm

Личният лекар преценява на какъв специалист да ви изпрати.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 50 guests