Полови брадавици - ALDARA!

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
angel_inside_M
Posts: 1
Joined: Tue May 11, 2010 1:44 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Полови брадавици - ALDARA!

Postby angel_inside_M » Tue May 11, 2010 1:54 pm

Здравейте на всички и ви благодаря предварително за отделеното време.
На 23 години съм, 200см висок, 113кг(мускулна маса), спортист съм и се храня много добре и здравословно. Преди около 6 месеца ми се появиха някакви образувания, които на външен вид са като малки пъпчици, намират се в окосмената част около гениталите(члена). След като ги забелязах веднага отидох на лекар(кожно-венерически болести) и той каза, че имам полови брадавици. Ходих няколко пъти(2) да ги изгаря, но те пак се показваха, явно са доста упорити образувания. Изписа ми "ИЗОПРИНОЗИН" като имунистимулатор и крем "ALDARA" за директно мазане(3 пъти в седмицата - понеделник, сряда и петък). Този въпросен крем е доста скъп, варира като цена от 150лв. нагоре. Има ли някакво алтернативно решение с по-ефтин крем или не? Ако този крем "Aldara" е най-доброто средство и помага най-много, ще го взема задължително - лекаря ми каза, че помагало на 99% от хората, които го използват и изчезвали. Вярно ли е, че е възможно отново да се появят след лечението с "Изопринозин" и крем "Aldara"?
Благодаря ви отново!

djiburdji
Posts: 1
Joined: Mon Aug 15, 2011 8:20 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Полови брадавици - ALDARA!

Postby djiburdji » Mon Aug 15, 2011 8:28 pm

Виждам, че никой не се е отзовал да ти отговори, но все пак ще се пробвам и аз.Дано си се излекувал от ужасните създания. Искам да попитам въпросния крем Алдара как се нанася? Вече се мазах 2 пъти и искам да съм сигурен,че го използвам ,както трябва ,за да има все пак някакъв резултат . Мажа само кондиломите ,без да засягам местата ,на които нямам брадавички .Правилно ли е или трябва да се маже и около тях ..дано някой ми отговори скоро .Благодаря


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests