Болки в тестисите

Имам проблем. Моля. помогнете!
Уважаеми пациенти, тези форуми не могат да заменят посещението при вашия личен лекар или при специалист. Тук по-скоро можете да получите информация към какъв лекар да се насочите при даден проблем.

Moderators: Bulgaricus, fotografa

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
warship
Posts: 1
Joined: Mon May 03, 2010 11:27 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Болки в тестисите

Postby warship » Mon May 03, 2010 11:56 pm

Здравейте. Вече съм отчаян с мойте проблеми и случайно попаднах на този сайт. Реших да споделя проблемите си та дано някой все пак ми помогне със съвет. Мъж - 34г. 180, 95кг. В момента пия Простамол, Уринал Акут. От една - две седмици имам болки в тестисите а от няколко дена болка - остра ниско долу за кратко и от време на време - на 3-4 дена тъпа болка , сякаш са ме ударили по тестисите. Тестисите са болезнени на пипане. Болката отива към кръста и е подобна на бъбречна.Тази вечер , като се опипвах напипах болезнено топче зад левия тестис с формата и болата на подут лимфен възел. От доста време имам грижи с урологичните си показатели. Така и не ми поставиха точна диагноза. Правих си уроскпия и откриха стеснен канал но не бил за опериране. Чести временни болки в канала до простатата , която също хронично ме боли. Болки , сякаш някой ми дере канала. Пих уростим и след 2 месечен курс го спрях, сега болките заглъхнаха. Парене и щипене по време на уриниране. Нямам болки по време на еякулация но след еякулация ако не уринирам, се появява пареща такава. Болка в кръста ниско долу имам хронична от няколко години. Давах всякакви секрети и в началото беше Enterococcus faecalis а последното изследване не показа нищо. Простатата последно беше добре. Сега след като четох и се притесних за това топче да не е нещо сериозно. Болката ми е в двата тестиса. Четох , че стават набраздени , нещо , което сякаш не усещам.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Болки в тестисите

Postby ptomoff » Mon Jun 21, 2010 9:24 pm

gandalf15, този форум НЕ Е за взаимопомощ между пациенти. Отговори се дават САМО от медицински лица. Надявам се, разбираш позицията ни.

hero_did
Posts: 1
Joined: Mon Dec 20, 2010 3:34 pm
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Re: Болки в тестисите

Postby hero_did » Mon Dec 20, 2010 3:44 pm

здравейте
направо на проблема на 12.11.2010г изведнъж ме заболя десния тестис силна остра болка която бавно отшумяваше и така 7 дни и изведнъж пак същата остра болка.Отидох на Уролог и ме приеха в болница за лечение от ОРХИЕПИДИДИМИТИС ДЕК. и надут десен тестес които е опериран преди 24год. в смисъл качил се е нагоре и оперативно са го свалили в торбичката. В болницата ме лекуваха като ми инжектираха венозно антибиотик Медаксон, НСПВС и Гентамицин, след 10 дни лечение ме изписаха без болки но тестисът си е така подут и неспада. кажете моляви какво да правя доктора каза че има голяма вероятност да го отстрани оперативно.

ptomoff
Site Admin
Posts: 822
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:45 pm
Contact:

Re: Болки в тестисите

Postby ptomoff » Wed Dec 29, 2010 11:41 am

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.


[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1107: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Return to “Форум имам проблем...”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests